Huomenia...sinne jonnekin

Viikonloppu häämöttää ja mietteet sen mukaiset vissiin. Tässä heräillessä pohdin, että millainenhan itsekuri sulla olisi, jos nukahdettaisiin vierekkäin..

Aurinkoista viikonloppua!🌞💋
22597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Mun itsekuri on kuule oikeinkin priimaa. Vähän liiankin!

Äänestä

Ei siihen mitään kuria tarvita mutta aina voit unelmoida.

Äänestä

Voin sanoa, että se musta toppi ja valkoiset alkkarit kyllä kuumottaa mielessä... mitkä sääret!

Äänestä

Ottaisin sääret käteen ja pussailisin varpaita.

Äänestä
  • Vauva-asennossa retkottaen? Ootpa notkea!

    Äänestä

  • Voisit lakata ne - mitä sävyä käytän varpaissa?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Voisit lakata ne - mitä sävyä käytän varpaissa?

    Vihreää.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Vihreää.

    Voihan Kääriä, valloittanut sunkin sydämen😅💚

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Voihan Kääriä, valloittanut sunkin sydämen😅💚

    Se on just tuo viimeinen merkki sarakkeessa mitä ihailen. Huuuuuh....

    Äänestä

Mulla ollu aina hyvä toisinaan joutunu suoriutuun kun ei ol tähän ikään parin kolmen naisen vieressä saanu ihan vai ensimmäisenä yönä nukkua yleensä on ollu jonkin sortin vaatimus et pitäs suoriutuakkin

Äänestä

Voisihan sitä väsyneenä yrittää sinnitellä hereillä mutta luultavasti nukahtaisin kuitenkin ja nukkuessa itsekuri on kyllä olematon, saattaa kuolakin valua suupielestä.

Äänestä
  • Kuorsaatko?😴🤤

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Kuorsaatko?😴🤤

    Luultavasti joo

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Luultavasti joo

    Auts! Paha😬

    Äänestä

Kyllä minä sen miehen yrittäisin vietellä varovasti.

Äänestä
  • Näin on, ettei säikähdä

    Äänestä

Samaa olen miettinyt naisestakin. ;) m>n

Äänestä

Ton kuorsaamisen vois testaa =))
täll hetkell Ei tietoo... kun nukun yssin.

Äänestä

Jos viereesi pääsisin, niinolisi siinä itsekuri tiukoilla. Samoin unikin, ei nukuttaisi, kun sinua katselisin.

Äänestä
  • Jos tunnettais hyvin, huono. Jos ei, hyvä olis 🙂

    Äänestä

Kiitoksia sitä samaa ap:lle!☀️☀️☀️

Riippuu varmasti henkilöstä. 🤔 mutta luulenpa, että jo nää kelit tekee, niin kuumaksi olon, että itsekurini pettäisi oikean henkilön kohdalla🤭

Äänestä

Huono. Yrittäisin nussia ihan satavarmasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Viikonloppu häämöttää ja mietteet sen mukaiset vissiin. Tässä heräillessä pohdin, että millainenhan itsekuri sulla olisi, jos nukahdettaisiin vierekkäin..

Aurinkoista viikonloppua!🌞💋

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu