Vatipäille maksetaan miljoonia ja ei osu . Ei millään. Kiekossa ja kilpaurheilussa pitäis olla tulospalkka. Maksetaan jos on aihetta. Ja nyt ei aihetta olis. Vai johtuuko just siitä että jouduttu pikkurahalla liikkeelle lähtemään . Joka tapauksessa sairas laji.
Miljoonan miehet!!!!!!
7
424
Vastaukset
- Anonyymi
Ja jotkut hölmöt seuraa jääkiekkoa. Yksinkertaisia ovat
- Anonyymi
Vatipäille??
- Anonyymi
Vatipäät hakkas päitään yhteen ja tässä on tulos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vatipäät hakkas päitään yhteen ja tässä on tulos.
Isoimmat vatipäät löytyvät katsomosta. Lähtevät katsomaan mustaa muovinkappaletta joka liukuu jäällä. Yksinkertaista sakkia. Köyhemmät vatipäät katsovat sitä telkkarista.
- Anonyymi
Suomi on voittanut lätkässä kaikki mitä arvokisoissa voi voittaa, mutta ei sama maa voi joka vuosi voittaa. Hyvä vaan, että tulee uusia maita mukaan. Suomen joukkue oli ihan hyvä joukkue eikä sitä tarvitse haukkua. Aina ei vain voi voittaa, muuallakin osataan pelata lätkää. Nyt vaan kasaamaan uutta nuorekasta maajoukuetta, joka pystyy jatkossakin pelaamaan hyvää peliä ja voittamaan.
- Anonyymi
Tulevissa kisoissa käy suomelle kehnosti. Ei mitään jakoa jenkkejä ja kanadaa vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?6779303Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3603586Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi4682454- 1381486
- 371483
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl141353Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091322- 941207
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h651147Hyvät valeet myllyistä
Tuuliviirit valehtelee myllyjen vaikutusta. Äänet kuuluu jopa kilometrien päähän. Se ei pidä paikkaansa. Eläimet häviää771070