https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/uutiset/9132b890-162d-444b-aa97-c3d54ed1945d
suomen keskusta ja Juha Sipilä? hoitajat sairastaa eniten ja te leikkasitte palkoista ja laitoitte yli 4 miljardia vuodessa haittamaahanmuuttoon. menikö hyvin?
puhukaa keskustaiset
hoitajat sairastaa eniten ja te leikkasitte palkoista ja laitoitte yli 4 miljardia vuodessa haittam
12
233
Vastaukset
- Anonyymi
suomen keskusta ja Juha Sipilä? hoitajat sairastaa eniten ja te leikkasitte palkoista ja laitoitte yli 4 miljardia vuodessa haittamaahanmuuttoon. menikö hyvin?
puhukaa keskustaiset
eikö kiinnosta oma politiikka suomen keskusta? - Anonyymi
VR:llä oli lista jonka mukaan olivat sairaslomalla.
Milla-riikka Rytkönen senkin kokeillut "olkaa sairaslomalla "- Anonyymi
Milla-riikka RytköMilla-riikka Rytkönennen: EROTKAA !
- Anonyymi
Mites valtion rautatiet tähän liittyy?
- Anonyymi
Ayjohtaja palkka 190000 € v, kehottaa jäseniä eroamaan työpaikoiltaan.
- Anonyymi
nappi otsaan sus
- Anonyymi
Juhaa napsahti leukaan
kummeli - Anonyymi
Hoitajat tarvii kompensatiivisen palkankorotuksen juuri siksi, että sairastaminen on yksi ammattinsa haitoista. Liiton asioita.
- Anonyymi
Mutta, persutrolli, miksi Suomen Keskustan palstalla?
Ollaan muka masentuneita kun ei viittitä töihin mennä.
- Anonyymi
Ja Sipilä hoiti masennuksen hyvin-vei loputkin palkat mulkku
googlaa= Sipilä vs Tynkkynen
Kiitos PS
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671414
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä401005Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 36626
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20612Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17563