Onneksi se on rajan takana. Pidetään huolta, että se pysyykin siellä.
Aatu ja viiksi-Jooseppi ovat Putlerin esikuvia
Anonyymi-ap
7
291
Vastaukset
- Anonyymi
Venäläinen nazismi on sitä parempaa nazismia putinistien mielestä.
- Anonyymi
suomessa perussuomalaiset ihailevat Aatua ja Jooseppia, kun toteuttavat samanlaisia tavoitteita esikuviensa kanssa.
- Anonyymi
Putin on maailman surkein presidentti.
- Anonyymi
Näinhän se on.
- Anonyymi
Aadolf sedän natsismi on vaihtanut muotoa ja on nyt eu nato kettu!!⛔
- Anonyymi
Rauhaarakastava Putte se vaan hyökkäilee naapurimaihinsa ja surmaa ukrainalaisia naisia ja lapsia. Pääsee moni venäläinen asevelvollinenkin Ukrainan multiin maissinlannoitteeksi.
Venäläinen militarismi ja fasismi on sitä parempaa hulluutta, eiks vaan 😉
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1063120
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on872425- 241976
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221520Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291490Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151405- 87922
Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26917Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62856Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2779