luopua mutta ei hänestä.
Muusta voisi
Anonyymi-ap
34574
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Mitä haluat sanoa?
Sen että hänen takiaan en tee tiettyjä valintoja
Siis, älä luovu.
Mitä se muu on
Onko se jokin korttipeli?
Ei sentään peliriippuvuutta
Hmmm…
Mietityttää?
Kiitos kullanuppu, hyvää yötä me nähdään.eikö.
Ainakin minä näen hänet mutta en tiedä pystynkö sanomaan hänelle että hän on yksi syy valintoihini.
Jaa? Hyvä kysymys? Ei varmaan kannata sanoa mitään jos se arveluttaa paljonkin?
Toisaalta hirveetä jos ei voi sanoa jollekin ihmiselle asiaansa, varsinkin jos se on "tärkeä" asia mikä vaan pyörii päässä? Sivusta
Kyllä, ei noin vaan voi sanoa pamauttaa tiettyjä asioita. Ja kyllä, raskasta pitää omana tietonaan.
Ei hänestä tietenkään.
Minusta voi luopua. Olen keskustelutaidoton vieraiden ihmisten kanssa. En osaa jutella niitä näitä. Pitäisi heti päästä juttelemaan elämäntarkoituksesta jne. Mieheltä.
On troIIausta kirjoittaa noin ja sitten vielä kuvittelet oikean vastaavan.
1. En trollaa yhtään mitään. 2. Sinä et näe kenenkään pään sisään. En väittänyt kuvittelevani että hän on koskaan edes käynyt täällä, vai väitinkö?
Se on troIIausta kun kirjoittaa kuten sinä. Jokaiselle jotakin tuossa aloituksessa. Klikkien hankintaa.
Kirjoitit kiitos kullannuppu eli oikeastaan annoit hänen ymmärtää että kuvittelit niin.
Se kiitos kullannuppu ei ollut minun tekstini. Tiedoksi vaan.
Ei kiinnosta vähääkään klikkausten määrä. Mene perustamaan oma ketju jostain aiheesta jos noin paljon harmittaa.
En mene . Haluan keskustella tästä aiheesta.
Minulla ei ole mitään keskusteltavaa tästä aiheesta kanssasi.
Tiedetään! Sulta nyt muuta tulekaan kun paskannupuista kirjoitettua.
Vali vali. Voit edelleen tehdä ihan oman ketjun.
Tarkoitatko, että voisit jättää puolisosi mutta et lastasi?
En tarkoita sitä.
Mitä ne muutokset olisivat?
Paikkakunnan vaihto.
Tuo on iso asia. Taidat välittää hänestä tosissasi?
Kesä tulossa, kenties voit saada selvyyttä siihen, ovatko tunteet molemminpuolisia nyt tulevina kuukausina. Paikkakuntaa voinee muuttaa myöhemminkin. Joko yksin tai, mistä tietää, hänen kanssaan?
Moni asia muuttuisi, jos olisimme pari. Jos siis haluaisit muutosta.
Hänen kanssaan moni asia muuttuisi, se on totta. En usko että hän on kiinnostunut minusta. Silti en halua luopua hänen seurastaan.
Mee nukkumaan.
No miksi et sitte ole luopunu kaikesta muusta vai luuletko joltakulta pillua tuolla saavas pitkät on piuhat ihmisillä jos ei oikeasti ole jo suurin osa ymmärtäny että suurin todennäköisyys näiltä svuilta jollekin on sukupuolitauti sitä en tiedä si kuinka moni teistä täällä on jo sen takia saanu niitä pahoinpitelysyytteitä että on tartuttanu sukupuolitaudin johonkuhun että onko mahdollisen pahoinpitelysyytteen saanut oikeasti hakannut jonkun vai vain vätys joka tartuttaa sukupuolitautia ympäriinsä
Ja tämä liittyy aloitukseen miten?