190e nopeusmittarin vaivat?

Onko jollain tietoo, kun nopeusmittarin viisari välillä näyttää ja välillä taas ei! Onko vika vaijerissa vai itse mittarissa?
2465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eiköhän vika oo vuosimallissa, ei noin vanhoilla autoilla ajeta edes enää puolassa....

Äänestä

matkamittarissa on yksi muovinen hammas joka kuluu ja sen jälkeen se pyörii milloin haluaa. ei kannate korjata vaan ostaa uusi/käytetty mittari.
samaa vikaa ollut itselläni aikaisemmassa mesessä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keijo kirjoitti:

Onko jollain tietoo, kun nopeusmittarin viisari välillä näyttää ja välillä taas ei! Onko vika vaijerissa vai itse mittarissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu