Hyvä?ei olla nähty kohta 2 puoleeviikkoo?
No naine onko mieli
Anonyymi-ap
20907
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Jos olet hän mies ikävä on ollut...
En jaksa kokoajan rampata sielä. Mul on muutaki elämää. Koko päivä menee kun käyn sielä suunnassa. Sit jossen nää, niin ottaa hermoille kun tullut turha reissu vaikka muutakin olis voinut tehdä. Mikset tee sitä alotetta sillon harvoin kun nähdään?? Häivyt vaan kerta toisensa jälkeen ja sit nuriset kun en juokse sun perässä. Herää pahvi. Ja ootko kännissä keskellä viikkoa?
Normaali olo, kiree ja väsynyt mut ihan tyytyväinen.
Dropingate
En oo kännissä ihan selvinpäin😄
Joo ymmärrän kyllä ottaa hermoon joo, turha käyminen ja ajan meneminen...
Joo pitäis ja pitäis tehdä, mutta ei oo ollu pokkaa siihen.... Lupaan etten häivy ens kerralla ja voisi mennä vaikka kahville tms... Kun sovitaan.
Mahtavaa jos lopulta oot sisäistänyt, ettei tarvi pelätä ikäviä pakkeja!! Voi jee teitä miehiä.. Sen sanon, että tulisin vaikka joka päivä, jos tietäisin että tosiaan nään sut😍🤩
Joo.. mies todellakii, missä päin ei olla nähty 2 puoleenviikkoo? Tää vaan sen takia et tiedän ooteko oikeita ..
Tarkemmin ku ajatellaa . Ni et tuu näkemää jatkossakaa. T: Marko
Onks sun nimi Marko?
Älä ny oo tollanen sun kaivatulle, Markoooo... heiiii...nyt on paljon menoja tähän aikaan vuodesta. Tapahtumia ja perhejuhlia. Jos siihen vielä työt päälle, niin tajuatko kuinka voi olla ihminen väsynyt?
Itekkin oon, kroppa oli monta päivää ihan krampissa ja nyt vasta jännitys laukesi. Huomena aattelin mennä uimaan ja höyrysaunaan, että tulis normaalimpi olo.
Katot vaikka pornoa ja otat pari bissee, relaa vähän, Marko-boy!
On. Ko kohdetta en enää halua nähdä ikinä, pitäköö joku muu valehtelevan lutkan..
Taase uusi keksittynimi! On rikos esiintyä toisena!
Ohhoh. Kylläpäs on vähän Markoja maailmassa, jos pelkän etunimen perusteella täyttyy identiteettivarkauden kriteerit.
Onko Marko rauhoitettu nimi? Minäkin tunsin aikoinani yhden Markon. Nyt jäin oikein miettimään, että olikohan hän juuri tämä uniikki Marko, vai pelkkä huijari?
No tarkennatko kenenä hän esiintyi useimpien kohdalla kun tarvis tietää se sosiaaliturvatunnus ja käyttää sitä jari leiri nimellä esiintymistä voi ymmärtääkseni si jo taas ainakin suomessa pitää rikoksena tietääkseni oman tarkistukseni mukaan olen ainoa tuon niminen ihminen suomessa ja leirin sukunimi on suojattu jo 1800 luvulla
Nii kohdetta kun käsitellään paskana, nii sitä saa samalla mitalla. En tiedä, käsittelen henkilöa kuin ilmaa,niikuin häntä ei olisi koskaan ollutkaa. tietääpähän miltä tuntuu,kun leikkiloppuu.. karkuu voi päästä ,mut piiloon ei,ei ainankaa omia korvienvälistä tuotosta.
Mutta ollaan oltu yhteydessä näkemisen jälkeen?
Ei todellakaa olla oltu enää missää yhteyksissä.
Toivotaan et ensviikon jälkee ei enään nähdä koskaan, jos pääsen vaihtaa maisemaa töidentakia niin se on aamen..
Onko se sulle jo iäisyys noi lyhyt aika mä en ole joitakin tapaamiani ihmisiä nähny vuosiin silti muistan melko hyvin miltä kukin näytti kun olen heidät viimeksi nähnyt
Kuka haluaa muistaa mitäkii, miksi muistella menneitä?se kun ei johda mihinkää,jokan tyylillää sano
Hel vetin hyvä mieli.
Mitä luulet. Haluaisin semmosia kokouksia ja koulutuksia jossa saisin katsoa sua. Jos meillä ei ole yhteistä juteltavaa paitsi mun halu sun vetovoimaan.