Naispuoleinen ihminen etsii juttukaveria fantasointiin. Ikään kuin eroottiseen roolipeliin kirjoituksen välityksellä. Huom. olen feministi ja fiksu ihminen, oletan sinulta samaa. BDSM-henkinen juttu haussa, mutta itse olen switch. Ei persuille eikä kirjoitustaidottomille.
Vastaukset 7
Moi, kiinnostaisi kyllä. Laadukas ja yksityiskohtainen tarinointi on parhaimmillaan lähellä aitoa kokemusta, mikäli molemmat osallistuvat kirjoitteluun (osaavat kirjoittaa muutakin kuin kuin aah, uuh, joo, ei, ehkä, tulin).
Mikäli kiinnostaa jutella, niin treffien puolelta saat kiinni. Alun tutustumisen jälkeen voidaan siirtyä toiseen kanavaan kirjoittelemaan.Minulla ei ole treffiprofiilia. Tule käymään chatissa, seksi-otsikolla. Vaihdetaan siellä pari sanaa.
Siis suomi24:n älykkäästi "Sex Bar" -nimellä kulkevalla chattikanavalla :D
- Anonyymi
Hei
Olen 40 vuotias rouva, kahden pojan äiti, akateemisesti koulutettu, poliittisessa toiminnassa mukana jossa feministiset arvot ovat merkittävässä roolissa.
Olisi ihanaa fantasioida älykkään toisen naisen kanssa ehkä aivan absurdistakin seksistä johon bdsm-seksikin voisi liittyä mukaan.
Annukka- Anonyymi
Fjorr kirjoitti:
Hei Annukka! Olen ehdottomasti kiinnostunut. Miten sinuun saisi yhteyden? Spostia?
Sposti käy.
Annukka
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu501168- 16815
- 68732
- 63725
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8500- 4472
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104469Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 16421
- 34404
- 35399
- 31389