Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Fantasointikaveria

Naispuoleinen ihminen etsii juttukaveria fantasointiin. Ikään kuin eroottiseen roolipeliin kirjoituksen välityksellä. Huom. olen feministi ja fiksu ihminen, oletan sinulta samaa. BDSM-henkinen juttu haussa, mutta itse olen switch. Ei persuille eikä kirjoitustaidottomille.
7360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Moi, kiinnostaisi kyllä. Laadukas ja yksityiskohtainen tarinointi on parhaimmillaan lähellä aitoa kokemusta, mikäli molemmat osallistuvat kirjoitteluun (osaavat kirjoittaa muutakin kuin kuin aah, uuh, joo, ei, ehkä, tulin).

Mikäli kiinnostaa jutella, niin treffien puolelta saat kiinni. Alun tutustumisen jälkeen voidaan siirtyä toiseen kanavaan kirjoittelemaan.

Äänestä
  • Aloittaja

    Minulla ei ole treffiprofiilia. Tule käymään chatissa, seksi-otsikolla. Vaihdetaan siellä pari sanaa.

    1Äänestä

Aloittaja

Siis suomi24:n älykkäästi "Sex Bar" -nimellä kulkevalla chattikanavalla :D

Äänestä

Hei
Olen 40 vuotias rouva, kahden pojan äiti, akateemisesti koulutettu, poliittisessa toiminnassa mukana jossa feministiset arvot ovat merkittävässä roolissa.
Olisi ihanaa fantasioida älykkään toisen naisen kanssa ehkä aivan absurdistakin seksistä johon bdsm-seksikin voisi liittyä mukaan.
Annukka

Äänestä
  • Aloittaja

    Hei Annukka! Olen ehdottomasti kiinnostunut. Miten sinuun saisi yhteyden? Spostia?

    Äänestä

  • Fjorr kirjoitti:

    Hei Annukka! Olen ehdottomasti kiinnostunut. Miten sinuun saisi yhteyden? Spostia?

    Sposti käy.
    Annukka

    Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi00008 kirjoitti:

    Sposti käy.
    Annukka

    Sit tarviaa vaan osoitteen :D

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Fjorr kirjoitti:

Naispuoleinen ihminen etsii juttukaveria fantasointiin. Ikään kuin eroottiseen roolipeliin kirjoituksen välityksellä. Huom. olen feministi ja fiksu ihminen, oletan sinulta samaa. BDSM-henkinen juttu haussa, mutta itse olen switch. Ei persuille eikä kirjoitustaidottomille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu