Kokoomus nsitaa köyhilyö,ja tyläisiltä,euuanhintaa

Alg noousee aobin maksa vaan palkansaajat ei rikkaat
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Äkso teåf ksyr ldso, kdrep sghrfo hsrrwikfp ksyejjo. Tyspf ayeå ahyd, jsrdppf nhglfg gdoe iief hsye ög ågsue mtysj jihas gyl !

Äänestä

Noin diksu erehty,öyön keksituloinen kokoomuslaisnen arvaa loput kun omistaa noin kalliin. Yietokoneenkin

Mutta ei selbiä,sähköalakuataan ilman soiaalietuutta jinka marinnmaksoi biimetalbena

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alg noousee aobin maksa vaan palkansaajat ei rikkaat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu