Mieheni yksi ystävä kanssani ollessa ottaa minut tosi tiukkaan otteeseen.
Hän pitää kiinni etten vain karkaa ja painaa kaluaan voimakkaasti sisääni mahdollisimman syvälle.
Tiukin ote missä olen ikinä ollut.
Tiukka ote
4
1618
Vastaukset
- Anonyymi
Siinä on jotain niin kiihottavaa kun on niin tiukassa miehen otteessa, että tuntee itsensä olevan todella otettuna.
Itsellä salasuhde samassa taloyhtiössä asuvaan vanhempaan, erittäin painavaan mieheen niin että selällään tai vatsallaan maaten tunne avuttomuudesta aina tuon painon ja massan alla on aivan ihana!
Rva.32- Anonyymi
Mieheni kaveri ei ole mitenkään lihava mutta niissä käsissä kyllä pysyy eikä pysty paljon liikkumaan.
Kun painaa voimalla kalua sisään niin kivekset hakkaa pyllyyn ihan kunnolla samalla vetää käsillä minua itseensä.
On otettu ja pantu olo. - Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17879738n
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Hanny jäikö aamupala taas kokonaan väliin
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663372Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433167Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222668- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä861477- 391320
- 821189