Rakastan minä vieläkin

vaikka en sinulle kelpaa nyt. Mutta on myös ristiriitainen olo. Miten pystyin kuvittelemaan sulle samat tunteet. Tunsin ne sinusta tai luulin niin.
8372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kenelle?

Äänestä
  • Miehelle, johon rakastuin marraskuussa kerran.

    Äänestä

Kyl mä rakastin sua. Mutta sä rakastat sun mahtavaa eksääs. Niin hittoako siinä sitten.

Äänestä
  • Ethän sä tuollaista voisi edes väittää. En ole sanallakaan maininnut exääni. Varmaan koska siitä on valovuosia jo . Eli etpä ole hän kenelle kirjoitin.

    Äänestä

Common mistake.

Äänestä

Kelpaat se on sun vuoro laittaa viestiä mimulle

Äänestä

Voisi olla omasta kynästäni..
Voimia aloittajalle🤗❤

Äänestä
  • Kuin myös täälläkin. Useampi samalla asialla? No, näitä sattuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vaikka en sinulle kelpaa nyt. Mutta on myös ristiriitainen olo. Miten pystyin kuvittelemaan sulle samat tunteet. Tunsin ne sinusta tai luulin niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu