Kaupungin ns äänestetyt ja valitut päättäjät.

Anonyymi-ap

Oli raahen rievussa että kokoussalissa ongelmaa ja koulutusta pitää saada että osaa käyttää laitteita.tuosta jo huomaamme valtuuston ja hallituksen kaupungin osaamisen.no ottakaaa koulutaja konsultti joka kalliilla liksalla opettaa teitä.hyväveli konsultti vielä äänentoistoa ym kädestäpitäen neuvoon.on tuokin hommaa.eikös kaupungin ns pomoillakin ollut jotain johtamis ongelmaa ja sinnekkin konsultti rahastaan.ihme sakkia teillä.

6

334

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toveri muista siellä on sinun äänestämäsi hihittelevä ex-kansanedustaja myös päättämässä , monen muun vasemmalle vinksahtaneen kanssa.

      • Anonyymi

        Lestat menkää raahesta pois.lesta ja kepu.raahen valtuustoon ei pitäisi päästää kuin oikeita raahelaisia eli raahessa syntyneitä.muut pois ja lestat.ei ihme että täällä menee asiat päin peetä.jumalako armahtaa muka.tekopyhät saatanat.hyi hyi.


      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        🔞 ­N­y­­­m­­­f­­­o­m­a­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17882220P

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Lesta.nakki se huulilla on mutta oma ei yletä siksi.pakko saada siementä suuhun.reinon nakki on paras ja hiacessa pikaiset.se on jämpti puikko

    • Anonyymi

      Kaupunginreinon meisseli on kunnon mittari.lestajeesus olisin itsekin jos en olisi mutta sitten jos olisin niin olisin sitten.mutta jos en olisi niin olisin sitten.lestojen vika.että tekee mieli kikkiäkin välillä.oikiastaan koko ajan.lestasyy

    • Anonyymi

      Raahe kehittyy kun palkataan kaiken maailman päälliköitä ja asiantuntijoita lisää.nuolentaa lisää Raaheen min kehitys tulee ja lestat voittaa vaaleissa kaiken jopa tekopyhät.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      471
      8457
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      119
      5820
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      255
      4752
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      56
      4599
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      62
      4099
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3930
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      167
      3732
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1698
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      95
      1202
    10. Mikä on viimeisin asia

      mitä olen sinulle kertonut?
      Ikävä
      42
      857
    Aihe