Joutaisin maatua jonnekkin ojan pohjalle. Koirat voisi tehdä tarpeensa mun päälle. Ehkä sitten minusta olisi jotain hyötyä.
Olen J**i. Ihmisjäte.
Anonyymi-ap
18554
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
👍👍👍
Kaipa ihmisestäkin ravinteita maahan imeytyy ruumiin maatuessa vitustako minä tiedän onko tuota kukaan tutkinu
Höpön löpön, senkin hassuli! Pois nuo aatokset.
Eipä mulla mitään aatoksia ihmeemmin ole suurimman osan elämästä viettäny miettien miksi ihmiset tietoisesti haluavat satuttaa lähimmäisiään
Trolli
Olen vaan turhake. Yks iso p*ska. Koska tää elämä loppuu. J**i.
Älä koskaan pilkkaa itseäsi! Olet arvokas, Pyhän Hengen temppeli. Myöskään toisia ei saisi halveerat. Jos niin tekee, aiheuttaa pahimman vahingon itselleen. Voimia!
Olet varmasti tai ainakin toivottavasti ihan eri henkilö, mutta yks joka tähän osuis on kyllä ainakin kaikkea ihan päinvastasta! 😊
Se on hyvä sille. Kannattaa sanoa se hänelle että tietää.
Mitäs sitä turhaan, voidaan leikkiä palsta-hippaa vielä pari kuukautta ainakin. 😂
J**i. olet, arvokas, =)
Niin makaa kuin petaa mut aina voi ottaa opikseen ❤️
Kuolema on ystävä näillä lähtökohdilla.
Ihastunut J ***in, mutta en uskalla tehdä mtn.
Mitä itse teit koirallesi? Potkit päähän ja heitit roskalavalle? Samaa ansaitsisitkin.
Potkit ihmisen pyörätuoliin ja maksat jatkuvasti rahaa jollekkin puoskarille että tuottaisit hänelle lisää pahaa. Voi voi ,ja sinun päätä pitäisi silittää..
Olet hirviö. Älä inise.
Kaiken sen muille toivomasi pahan itsellesi saat. Eli nauti nyt.