Kokoomus tekee itsemurhan kuten keskusta

Seuraa vien vuosien jälkeen utpo on Sipilä pahempi kirosana ja kukaan ei enää haikala äärioikeustoo
7197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Onko utpo kilosana?
Ei taida olla mitään väliä koska kilosanailijat ei muutenkaan utpoa äänestä.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    ❤️ ­N­y­m­­­f­o­m­­­a­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17885500P

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Venäjä tässä itsemurhaa tekee

Äänestä
  • Ja Orpo seuraa perässä tuhoten tämän maan.

    Äänestä

Olis kannattanut äänestää työläisten. Oma työläiseteh puoluetya eikä duunarin äänestää miljonöäri herrojen puoluetya
sanna ja simo

Äänestä

Kaikki rikkaille
Äärioikeisto diktatuuri

Äänestä

Toivottavasti menehtyy pian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Seuraa vien vuosien jälkeen utpo on Sipilä pahempi kirosana ja kukaan ei enää haikala äärioikeustoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu