Olen yhdeltä naiselta onnistunut saamaan peppua ja olen varma, että hän nautti yhdynnästä enemmän kuin osasi odottaa. Kun tapaamme, on sanaton sopimus aina, että "vanha tapa" jatkuu. Voi samalla pitää sitten hyvänä kädellä. Toki teemme sillä perinteiselläkin tavalla, mutta ei se oikein enää tunnu oikealta. Miksi naiset pelkäävät yleensä peppuyhdyntää? Kehoitan "antautumaan", ette pety!
Peppu on parasta
Muutaman kerran saanut
62711
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Voi, voi, minäkin pidän kovasti peppupanoista, saajana ja antajana. Niin pitää mun ihana poikaystävänä Håkankin. Kiva että täällä on paljon muitakin ihanan pepun rakastajia. Olen kaksi kertaa päässyt nussimaan naisenkin peppua, mutta kyllä täytyy sanoa, että miehen peppu on monin verroin ihanampi, nami, namia, sanois Marcokin.
ihka oikea paskaperseen nussija!Onnea valitsemallasi tiellä.Varo ettei terskaan tule ripulipaskatulehdusta!
tietojeni mukaan useimmat ihmiset ulostavat syömänsä ruoanjätöksen peräsuolen kautta, joka päättyy peräreikään. peräreikä on pakaroiden välissä sijaitseva pieni ruttuisen näköinen reikä, jota ympäröi sulkijalihas, joka muuten on hyvin voimakas lihas. esimerkiksi lampaalla ei ole sulkijalihasta ollenkaan, joten jos sen heittää veteen se täyttyy hiljalleen vedellä ja lopulta uppoaa. koska ihmiset paskantavat keskimäärin 1.43 kertaa vuorokaudessa, on peräsuolessa aina vähän paskaa. tämä paska ei lähde pois edes serlan talouspaperilla, koska juuri sulkijalihas estää paskan pois saannin
Asiaan muuten puuttumatta olen joskus lukenut, että nisäkkäistä vain ihminen, ihmisapinat ja kirahvi eivät osaa luonnostaan uida.. Eli mistäs tämä ihmeellinen lammasjuttu oli revitty??
lammas kyllä varmaan osaa uida. kyse ei nyt olekaan uimataidosta, vaan siitä että lammas ei osaa sulkea peräaukkoaan. näin vesi hiljalleen virtaa lampaan sisälle, jolloin lampaan tiheydeksi tulee suunnilleen veden tiheys. toki olet oikeassa että lammas ei välttämättä uppoa, mutta teoriassa kuitenkin hyvin mahdollista. vrt.kuollut ihminen järvenpohjassa
Aika harva tykkää. En mä ainakaan. Musta se on luonnotonta, kivuliasta ja ällöttävää.