Pitääkö olla huolissaan

Anonyymi-ap

Oon jo 25v mies ja eka kerta yhdyntää vielä kokematta, onko kohtalon tovereita?Onko kokeneemmilla vinkkejä mistä ujohkonpuoleinen kaveri voisi löytää hellän naisen jonka oppiin voisi päästä.

13

919

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene maksullisiin. He tietää mitä tehdä.

      • Anonyymi

        Juu ei. Kesän menoihin, festareille. Siellä on ihmisiä tietyllä fiiliksellä.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Juu ei. Kesän menoihin, festareille. Siellä on ihmisiä tietyllä fiiliksellä.

        Känniset ja aineissa olevat ei ole se paras aloitus.


      • Anonyymi
        Elämmevainkerran kirjoitti:

        Känniset ja aineissa olevat ei ole se paras aloitus.

        Ei niin. Parasta olisi löytää joku vähän samankaltainen, introvertti ujostelija. Sellaisesta voisi kehittyä ihan pitkän kantaman parisuhde, jossa on myös seksiä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei niin. Parasta olisi löytää joku vähän samankaltainen, introvertti ujostelija. Sellaisesta voisi kehittyä ihan pitkän kantaman parisuhde, jossa on myös seksiä.

        Painu niuvanniemeen spede ottaa kainaloon buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei niin. Parasta olisi löytää joku vähän samankaltainen, introvertti ujostelija. Sellaisesta voisi kehittyä ihan pitkän kantaman parisuhde, jossa on myös seksiä.

        Monilla pienemmillä festareilla on hyvä meno ja fiilis ihmisten kesken. Ei pelkkiä örveltäjiä, vaan keskenään viihtyviä ja musiikista nauttivia henkilöitä.
        Mielikuvat ovat ajastaan jäljessä jos ei sitä tiedä.


    • Anonyymi

      Ei nyt vielä kannata huolestua, nuori mies kun olet. Olen jo n.70v. mies, en koskaan ole sekstannu ja taitaa se huolestuminen olla jo vähän myöhäistä omalla kohalla. Ehkä sun kannattaisi huolestua siinä nelikymppisenä ja ehtiihän sitä sitten huolestua myöhemminkin kun et nyt vaan kiirettä pijä. Omalle kohalle ei oo sattunu naista joka ois huolinu mut, niitä rukkasia oon keränny ennen kuin uskon puute tuli. Naisen pyydystäminen on turhaa tuulen tavoittelua ja rajallisten resurssien tuhlaamista tyhjän saamiseen, sen saa pyytämättäkin. Opiskelu ja lukeminen kannattaa aina, sekä tietysti harrastukset joilla kehität itseäsi. Elämä ei ole liian pitkä tyhjän tavoitteluun, kun elämä alkaa näyttää enempi olevan jonkun historia tai elämänkerta, sen tajuaa sitten kun kaikki sivut on kirjoitettu iloineen ja suruineen niin tulee aika lähteä, mennä pois ja jättää tilaa tuleville sukupolville. Mutta, pijetään peukkuja nyt että joku ihana lylleri huolii sinut ja sitten neuvoksi, kohtele häntä hyvin ja rakasta häntä niin kuin itseäsi, niin hän palkitsee sinut, mutta jos kohtelet häntä sikamaisesti ja petät niin, no, sen sitten tiijät, näin niinku puusta kahtoen ja puskista huuvellen. Aurinkoista ja hikistä kesää ite kullekkin säävylle.

      ** mies 70 v. **

      • Anonyymi

        Spedellä taas sekottaa buaahaa


    • Anonyymi

      Olen ikäisesi kohtalon to eri ja minuakin huolettaa

    • Anonyymi

      H­­­e­­i! Ku­­­ts­­­um­me sinu­t kä­­­ymään u­­­udess­­a cha­­tissa! Mei­tä on yl­i miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/M8u6H6

    • Anonyymi

      Hei äijät, tai poijaat, älkää rutisko vaan menkää sinne mistä naista saa helpoten. Ja ongelma on ratkaistu.

    • Anonyymi

      Juhannus on taikojen aikaa, etsi kylän juhannustanssit ja mene sinne.

      • Anonyymi

        Aloittaja ei taida olla tanssitaitoinen. Jos olisi, ei olisi tuota ongelmaa. Pitäisi edes jotakin osata muuta kuin talloa naisen varpaille.
        Nuorempana olin jonkin tasoinen tanssija ja kyllä niitä naisia jäi matkaan tanssireissuilta. Pari pitempääkin suhdetta kehittyi. Mutta pillun saanti oli varmaa.


    Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä

      "Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan
      Maailman menoa
      17
      11163
    2. Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan

      Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv
      Maailman menoa
      80
      10281
    3. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      51
      4353
    4. 4,5 promillee

      Aika rajut lukemat joku eilen puhaltanut.
      Suomussalmi
      24
      4067
    5. Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista

      Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni
      Maailman menoa
      13
      4028
    6. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      35
      3816
    7. Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"

      "– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h
      Maailman menoa
      57
      3719
    8. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      41
      3553
    9. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      53
      3253
    10. Voiku saisi sen sun

      Rakkauden kokea. Tykkään susta niin paljon edelleen.
      Ikävä
      42
      2975
    Aihe