Maahanmuutto
Hallitusneuvottelija etsii rakkautta - hyvä Riikka
Moktar.Gubta
2023-06-12 20:20:56
Ilmoita
Hallitusneuvottelut ovat raskaita ja siinä voi olla nuppikin kovilla. Riikka jo höpisi näinkin;
https://www.verkkouutiset.fi/a/riikka-purra-rakkauden-ja-avioliiton-minakin-haen-ihan-muualta/#200bdca0
”Rakkauden ja avioliiton minäkin haen ihan muualta”
Näin kokeneena ja hieman enemmän elämää nähneenä haluan kuitenkin antaa rakkauden hakijalle hyvän neuvon. Niitä rakkauksia ja avioliiton iloja ei kannata etsiä ihan mistä vaan. Siinä voi tärvääntyä omakin maine ja sattua sitä sun tätä. Älä siis etsi sitä rakkautta puistoista. Jussukka etsi, kohtasi ja päätyi höpisemään päähän ampumisesta. Puisto on siis huono paikka tällaista asiaa varten.
Älä myöskään etsi rakkautta persujen porukoista. Voi kohdat Teukan. Teukka suutelee väkisin ja vääntää sinulta niskan kipeäksi. Ei siis semmoista. Etsi rakkautta maahanmuuttajien joukosta. Sinäkin voit kohdata kivan tyttösen. Sebukin kohtasi kivan pojan. Rakkauden lisäksi kohtaat myös ystävän Pride-marsille.
Niin ja koeta tehdä jotakin tukallesi. Nyt se kuin talouskyljyksellä kammattu.
Parhain terveisin, Moktar. ;)
lainaus maahanmuutto suomi24
Niin ja koeta tehdä jotakin tukallesi. Nyt se kuin talouskyljyksellä kammattu.
Anonyymi-ap
1
88
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467605
- 334193
- 573695
- 503180
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons602534- 542388
- 512358
- 402329
- 162276