Kamppailulajiopettaja käytti tyttöä hyväkseen pääkaupunkiseudulla

Anonyymi-ap

Todella ikävä tapaus. Hyvä, että selvisi. Ikävä tapaus seuralle ja harrastajille siellä.
”Mies oli syyttäjän mukaan useita kertoja treeneissä tai niiden päättyessä halannut tyttöä ja samassa yhteydessä kajonnut asianomistajan takapuoleen.
Opettajan ja nuoren valmennettavan suhteesta jäi myös kirjallisia todisteita. He kävivät Whatsapp-keskustelua. Mies oli lähettänyt tytölle piirroskuvan, joka esitti sukupuoliyhdyntää kysyen: ”miten olis”.
Miehen puhelimesta löytyi kaksi valokuvaa, joissa uhri oli ilman paitaa. Kuvat tyttö oli lähettänyt opettajalleen. Myöhemmässä viestittelyssä osapuolet olivat sopineet tuhoavansa kaikki viestit ja kuvat, mutta mies oli säilönyt kuvat vastaisen varalle puhelimensa salattuun kansioon.” lähde: https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/d564be63-70d9-47c4-b345-8b8b78745fa9

5

449

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luultavasti judo-opettaja, koska puhutaan valmentajasta. Judon piirit Suomessa ennätyksellisen huonot verrattuna moneen muuhun lajiin.

      • Anonyymi

        Tuskin judoseura, koska ”Rikokset tapahtuivat Helsingissä ja Espoossa 2017–2018”.
        PK-seudulla ei ole judoseuraa, joka toimii molemmissa paikoissa valmentajineen. Lisäksi judotreenien jälkeen ollaan rivissä ja kumarretaan ei halailla ja puristella.


      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        🍒 ­­N­­­y­m­f­o­m­a­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17890521L

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Judon piireissä halailu ja puristelu on arkipäivää. Kuuluu lajiin.

      • Anonyymi

        Mikäs aikidosoturi siellä koittaa hauskuttaa?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      286
      4761
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3066
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      51
      2963
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1242
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      986
    8. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    9. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      981
    10. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      969
    Aihe