Kamppailulajiopettaja käytti tyttöä hyväkseen pääkaupunkiseudulla

Anonyymi-ap

Todella ikävä tapaus. Hyvä, että selvisi. Ikävä tapaus seuralle ja harrastajille siellä.
”Mies oli syyttäjän mukaan useita kertoja treeneissä tai niiden päättyessä halannut tyttöä ja samassa yhteydessä kajonnut asianomistajan takapuoleen.
Opettajan ja nuoren valmennettavan suhteesta jäi myös kirjallisia todisteita. He kävivät Whatsapp-keskustelua. Mies oli lähettänyt tytölle piirroskuvan, joka esitti sukupuoliyhdyntää kysyen: ”miten olis”.
Miehen puhelimesta löytyi kaksi valokuvaa, joissa uhri oli ilman paitaa. Kuvat tyttö oli lähettänyt opettajalleen. Myöhemmässä viestittelyssä osapuolet olivat sopineet tuhoavansa kaikki viestit ja kuvat, mutta mies oli säilönyt kuvat vastaisen varalle puhelimensa salattuun kansioon.” lähde: https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/d564be63-70d9-47c4-b345-8b8b78745fa9

5

430

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luultavasti judo-opettaja, koska puhutaan valmentajasta. Judon piirit Suomessa ennätyksellisen huonot verrattuna moneen muuhun lajiin.

      • Anonyymi

        Tuskin judoseura, koska ”Rikokset tapahtuivat Helsingissä ja Espoossa 2017–2018”.
        PK-seudulla ei ole judoseuraa, joka toimii molemmissa paikoissa valmentajineen. Lisäksi judotreenien jälkeen ollaan rivissä ja kumarretaan ei halailla ja puristella.


      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        🍒 ­­N­­­y­m­f­o­m­a­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17890521L

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Judon piireissä halailu ja puristelu on arkipäivää. Kuuluu lajiin.

      • Anonyymi

        Mikäs aikidosoturi siellä koittaa hauskuttaa?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      212
      9840
    2. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      51
      4603
    3. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      130
      4090
    4. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      114
      3979
    5. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      210
      3753
    6. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      45
      3087
    7. Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle

      ✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL
      Maailman menoa
      17
      2281
    8. Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle

      Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos
      Ikävä
      158
      1647
    9. Mihin rakastuin sinussa?

      Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its
      Ikävä
      99
      1590
    10. Nuoret pois politiikasta!

      Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!
      Maailman menoa
      3
      1562
    Aihe