Olen sen verran ujo mies, että en ole koskaan edes seurustellut. Olen 31-vuotias.
Haluaisin nuolla pimppiä ja uskon, että olisin siinä hyvä. Miten teiltä naisilta uskaltaisi kysyä sitä ja lasketteko pikkuhousunne jos alkaisimme seurustella? Ainakin ensimmäisenä seksi kokemuksena pimpin nuolenta olisi minulle tärkeää. Loisi myös läheisyyttä.
Kiitos vastauksista.
Ujon miehen pimpin nuolenta
9
987
Vastaukset 9
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/G4r7E1
- Anonyymi
Ei sitä kysellä tarvi, tilanteen sattuessa eteen vain toimitaan vaistolla ja annetaan mennä. Useimmat naiset nauttivat nuolemisesta, monet jopa naimista enemmän. 😎
- Anonyymi
Aloituksessa puhutaan ujon miehen pimpin nuolemisesta.. Aika harvoin miehillä on pimppi.. kait sitä vois vaikka baarissa mennä ukoilta kysymään, että jospa pimppi löytyis jalkovälistä.
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/J3z5J2
- Anonyymi
- Anonyymi
Mä olen kerran joutunut tilanteeseen jossa omaikäinen nuori nainen ilmaisi tahtonsa seurustelulla. Siinä ihmisessä ei ollut mitään vikaa jonka vuoksi annoin pakit. Muutamat muut naiset ovat sanoneet sen mitä tuolla ylempänä jo on, ei pillun nuolemiseen tarvitse lupaa kysyä, kyse on enemmän siitä tilanteesta ja kahden ihmisen kemiosta. Kyllä se nainen sen asian ”ilmiantaa”. Itse olen muutaman kerran kysynyt asiaa suoraan enkä ole saanut herätettä. Toisaalta typerää alkaa anelemaan, saa itsestään typerän kuvan.
Enemmän annan naisen itsensä tehdä avauksen. Jos itsellä vain tilanne sopii, niin sitten edetään. Enkä mä omien kokemusten perusteella usko että kukaan on koskematon sen vuoksi ettei olisi niitä kohtaamisia. Joskus kohtaamiset on vain sellaisia jotka ei merkitse enampää kuin kohtaaminen.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342027
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601184- 201025
- 38709
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤225668Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa202610- 51465
- 38438
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42422