Olen sen verran ujo mies, että en ole koskaan edes seurustellut. Olen 31-vuotias.
Haluaisin nuolla pimppiä ja uskon, että olisin siinä hyvä. Miten teiltä naisilta uskaltaisi kysyä sitä ja lasketteko pikkuhousunne jos alkaisimme seurustella? Ainakin ensimmäisenä seksi kokemuksena pimpin nuolenta olisi minulle tärkeää. Loisi myös läheisyyttä.
Kiitos vastauksista.
Ujon miehen pimpin nuolenta
9
959
Vastaukset
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/G4r7E1
- Anonyymi
Ei sitä kysellä tarvi, tilanteen sattuessa eteen vain toimitaan vaistolla ja annetaan mennä. Useimmat naiset nauttivat nuolemisesta, monet jopa naimista enemmän. 😎
- Anonyymi
Aloituksessa puhutaan ujon miehen pimpin nuolemisesta.. Aika harvoin miehillä on pimppi.. kait sitä vois vaikka baarissa mennä ukoilta kysymään, että jospa pimppi löytyis jalkovälistä.
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/J3z5J2
- Anonyymi
- Anonyymi
Mä olen kerran joutunut tilanteeseen jossa omaikäinen nuori nainen ilmaisi tahtonsa seurustelulla. Siinä ihmisessä ei ollut mitään vikaa jonka vuoksi annoin pakit. Muutamat muut naiset ovat sanoneet sen mitä tuolla ylempänä jo on, ei pillun nuolemiseen tarvitse lupaa kysyä, kyse on enemmän siitä tilanteesta ja kahden ihmisen kemiosta. Kyllä se nainen sen asian ”ilmiantaa”. Itse olen muutaman kerran kysynyt asiaa suoraan enkä ole saanut herätettä. Toisaalta typerää alkaa anelemaan, saa itsestään typerän kuvan.
Enemmän annan naisen itsensä tehdä avauksen. Jos itsellä vain tilanne sopii, niin sitten edetään. Enkä mä omien kokemusten perusteella usko että kukaan on koskematon sen vuoksi ettei olisi niitä kohtaamisia. Joskus kohtaamiset on vain sellaisia jotka ei merkitse enampää kuin kohtaaminen.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382181Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642032Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75915
- 27899