Ostin 1001renkaat.com :ilta renkaat jotka maksoin SEPA maksulla eli tilisiirtona. Renkaita ei kuulunut ja kyselyn jälkeen yrityksellä ei ollut toimivaa asiakaspalvelua eikä tietoa siirrosta. Pyysin pankista maksunpalautuksen jonka jälkeen yrityksen pankki oli tehnyt palautuskiellon. Eli yritys ei lähettänyt renkaita eikä myöskään suostunut palauttamaan rahoja.
En suosittele ostamaan kyseiseltä yritykseltä yhtään mitään. Todennäköisesti toimintamalli on heillä se että satunnaisia henkilöitä jotka sattuu SEPA maksulla maksamaan niin ottavat rahat pois.
Jos kyseisen yrityksen edustajia sattuu tämän lukemaan niin mielelläni kirjoitan tänne että asia korjaantui ja kaikki kunnossa, mutta ensin se vaatii renkaat tai rahat.
VAROITUS !
Terveisin,
1001renkaat.com entinen asiakas
1001renkaat VARO!
Anonyymi-ap
1
576
Vastaukset
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17891878k
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2502239- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471329Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23768Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647