Olisko muita jotka hyväilee autossa .ittee Alko haluttaa kietasuhame päällä reidetpaljaana ilman pikkareita jännittää .levikkeellä muitakin ..Ihana kesä .40,v naikkonen Savosta
Autossa hyväily
26
3275
Vastaukset
- Anonyymi
Tää jännitys kiihottaa puristelen nännejä sama Naikkonen parkis
- Anonyymi
Jännitys kiihottaa levitänhaaroi sormetan .Ihanaa kesää .Kanssasiskot.t.sama naikkonenparkis
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jännitys kiihottaa levitänhaaroi sormetan .Ihanaa kesää .Kanssasiskot.t.sama naikkonenparkis
minä mies laitan usein geisha kuulat peppuun ajo reissulle
parasta on ku miehen kans hame päällä bussissa;) vaikee pitää naamaa vaa peruslukemilla ku miehen sormet märällä klitalla ja orkku lähestyy vaa
- Anonyymi
Ihannnaaa .Suukkoja
- Anonyymi
se kiihottaa kun luulee ettei kukaan huomaa
Kerro milloin voi nähdä ;)
M.- Anonyymi
Joo tyydytin parik kertaa autossa, siihen lisää kiihotusta varsinkin se ettei kukaan tajuaisi
- Anonyymi
Ei taida olla muita naisia Savossa jotka käy levikkeillä?M52v kysyy
- Anonyymi
Leppävirta-Varkaus naista runkkuja katsomaan luontoon tai voin autossa runkata tuut avoimelle ikkunasta katselee tai voit kokeillakin(ei mikään pakko)siisti 50v mies olen..
Jos Satakunnassa löytyy tätä harrastavia naisia, niin tulisin mieluusti joskus katselemaan.
Ehkä voisin tyydyttää itseänikin siinä samalla.Jos Satakunnassa löytyy tätä harrastavia naisia, niin tulisin mieluusti joskus katselemaan.
Ehkä voisin tyydyttää itseänikin siinä samalla.- Anonyymi
Tyydytän autossa viikottain itseäni. Ajaessa hieman hyväillen ja levarilla tai parkkipaikalla loppuun. Ei ole muut huomanneet kun katsoo sellaisen paikan, että kukaan ei suoraan näe sisään. Jotain apuvälinettä olen kaivannut siihen, että käsiä ei tarvitsisi ajaessa käyttää hieromiseen ja saisi vaginaan tuntemusta myös.
- Anonyymi
Ei varmaan paikkakunnat täsmää??M52 v kysyy
- Anonyymi
ex tyttis oli innokas ottaan suihin kun ajoin vaihettiin kuskia ja sai usein orkkuja levarille menoo se vaati
- Anonyymi
Autossa voisin runkata ja nainen katsoisi tai voit istua apaumiehrn paikalle katsottua touhua ja alkaa itsekin hyväilee (ei tarvitse olla muuta toimintaa)52v ukm olen.
- Anonyymi
Meillä on kiimasia auto ajeluja kesäisin..terveisin m45 ja n53
- Anonyymi
Ollaanko Savon alueella pari m45 n53? M52v kysyy
- Anonyymi
Paljon onnea toimintoihin😉
Kirsi47 - Anonyymi
Ei olla savon alueella.. onko kirsi mistä päin?😉
- Anonyymi
Pohjois etelä rajoilla
Kirsi47 - Anonyymi
Harmi 52v M
- Anonyymi
Ois ollu kiva tutustua sinuun kirsi47..terveisin pari m45 ja n53
Ketjusta on poistettu 67 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit405291Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3994551Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483829KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1483066Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku132520Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182068Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511992- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469