Lakkautin jäsenyyteni

Työväenpuolue Perussuomalaiset leikkaa meiltä työttömiltä ja antaa rikkaille lisää ja lisää... Nyt lähti hakemusta keskustan suuntaan
5147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sama täällä

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    😍 ­­­N­­y­­m­­f­­o­­­m­­­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17892917J

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Miksi keskustan? Ei ole sekään mikään työväenpuolue.

Äänestä

käytä valta ja tule vaihtamaan Riikka elokuussa.

Äänestä
  • Ei natsijaosto salli sellaista tapahtuvaksi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Työväenpuolue Perussuomalaiset leikkaa meiltä työttömiltä ja antaa rikkaille lisää ja lisää... Nyt lähti hakemusta keskustan suuntaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu