Muijani on noin 10kg painavampi kuin minä. Onko monella käynyt näin että nainen on suurempi. Toisaalta se on kiihottavaa mutta toisaalta jos nykyinen menomme jatkuu niin painoero voi olla,30kg. Silloin seksin harrastaminen jää entistä vähempään.
Parin kokoero
11
2708
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä mutta laiha muija esim Sanna Marin, on kurjan näköinen. Kuin anorektikko tai syöpäsairas. Luut kolkkaa kun on niin luuviulu. Kammottavan näköistä eikä yhtään naisellista.
- Anonyymi
Hernekeppi kilahti
- Anonyymi
Itse olen lihava nainen enkä ole omalta kantiltani kokenut seksiä hankalaksi. Tykkään ratsastaa miehen päällä ja siinä asennossa kiihottaa kun mies hyväilee runsaita rintojani. Joskus laihdutin ja siĺloin tissitkin kutistui tosi paljon. En ollut hoikempana sen onnellisempi ja kilot tuli lopulta takaisin. Onneksi myös tissit kasvoi.
- Anonyymi
Juurikin sopiva sulle se rämesika röh röh
- Anonyymi
Miksi seksiä olisi vähemmän jos nainen lihoaisi
- Anonyymi
Muija vaan lihoo. Sormetus ei onnistu. Maha tulee tielle.
- Anonyymi
Vaihda hoikempaan.
- Anonyymi
Olen 190cm 100kg rakennustyöntekijä. Kalu on 20cm suonikas ja paksu.
Naiseni on 159cm 59kg isorintainen ruskeaverikkö.
Avasin hotellihuoneemme verhoja ja katselin ulos 15 kerroksen ikkunoista.
Eteeni avautui näköala pohjoismaiden suurimmalle järvelle.
Päivä oli kaunis ja aurinkoinen.
Katsoin alemmas jossa naiseni imi turpoaavaa kaluani.
Nainen otti kyrpäni suuhunsa ja katseli ruskeilla silmillään minua himokkaasti.
Kauniisti pinkiksi lakatut pitkät kynnet koristivat kyrpäni limasta kiiltävää vartta ja toisen käden kynnet raapivat kiimaisia kivespussejani.
Vedin limaisen kaluni ulos ja laskin kyrvän hänen ruskettuneille kasvoilleen. Mikä näky!
Nostin naiseni lattialta muhkealle hotellihuoneemme sängylle ja levitin hänen siroja mutta muodokkaita jalkojaan.
Vaaleanpunainen klitoris erottui tumman ja lyhyen häpykarvoituksen seasta.
Vein suuni aivan vitun huulille ja nautin kiimasta turvonneen pillun tuoksusta.
Imaisin kuumana sykkivän klitoriksen suuhuni ja imin. Nuolin kuumaa ja liukasta pillua raskain vedoin alhaalta ylös ja klitoriksen kohdalla painoin kieltäni lujaa.
Naiseni kiimasta kouristeleva perse suurissa kourissani nuolin naiselleni ensimmäisen orgasmin.
Olin haljeta kiimasta joten pyöräytin kumisen penisrenkaan sykkivän kaluni ympärille.
Heittäydyin vuoteelle selälleni ja kiskaisin naiseni päälleni.
Asetin kiimasta limaisen terskani pillun huulille ja aloin painaa kalua sentti sentiltä naiseni sisään.
Näky oli uskomaton.
Kivikova ja liukas kaluni pumppasi pillua, huoneen täytti huohotus ja huudot, vitun litinä ja lätinä täytti tajunnan.
Käänsin naiseni nelinkontin ja työnnyin häneen takaapäin.
Painoin menemään kovaa ja puristelin naiseni kurvikasta persettä.
Vedin kiimaisen ja kovan kaluni ulos ja läiskin kyrvällä persettä molemmin puolin.
Työnnyin kuumaan ja limaiseen pilluun uudestaan ja nostin toisen jalkani naiseni viereen.
Tempaisin naisen tummana liehuvista hiuksista kiinni ja vedin kovaa.
Nyt nussin naista kuin mielipuoli. Iso kyrpäni kirnusi pillua kuin paalutuskone, vittu ja perse läiskyi.
Nainen huusi ja vikisi, vedin hiuksista ja kuristin naista ja kourin tissejä.
Työnnyin koko kaluni mitalla naiseen ja annoin sperman roiskua pillun tiukkaan syleilyyn.
Hitaasti vedin spermasta kiiltävän kaluni ulos pillusta.
Katselin ikkunasta avautuvaa järvimaisemaa sekä puolijäykkää naimisesta raukeaa kaluani.
Elämä on ihanaa!
Ketjusta on poistettu 117 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011233Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 371609
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510