Usa kuvittlee että Venäjä voitetaan sotimalla

Miten kävi Vietnaminssa, Koreassa Afganistanissa Irakissa, Jugoslaviassa
Miten kävi?
3136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taktiset ydinaseet on jo valkovenälällä

Äänestä
  • Amerikan pressa on80v kaatuileva mies
    Venäjällä hullu, Koreassa samoin, entäs Iranissa, Kiinassa

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Amerikan pressa on80v kaatuileva mies
    Venäjällä hullu, Koreassa samoin, entäs Iranissa, Kiinassa

    Riitelevä Suomi pelkkä suupala

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten kävi Vietnaminssa, Koreassa Afganistanissa Irakissa, Jugoslaviassa
Miten kävi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu