Yhdynnän jälkeen jätätkö peppuun lastit vai pesetkö pois.
Jätätkö lastit peppuun.
30
2239
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaan pesisin pois.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17896879Y
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Jätän peppuun. Tykkään siitä liukkaasta tunteesta mikä pyllyssä tuntuu kun spermat on siellä sisällä.
- Anonyymi
Niinhän ne possut tekee
- Anonyymi
Kun toinen mies tyhjentää sperma-lastin sisääni ja siementää minut, niin jätän sperma-lastit peppuun.
Näin minulla on alistettu olo pitempään.- Anonyymi
Ja lopuksi paskot alles hönö
- Anonyymi
Kyllähän se kiimaista olisi JOS joutuisi tälläisen kunnon alfauroksen siementämäksi, saaden uroon kuumat spermat suoraan perseeseen, alistuneena ne vastaanottamaan mutta tuskin se kuitenkaan tänä päivänä sinänsä mahdollista olisi joten haaveilen "vain" antautumisesta kunnon alfan alistamaksi ja naitavaksi turvaseksi mielessäni... ;)
M49Tre Anonyymi kirjoitti:
Kyllähän se kiimaista olisi JOS joutuisi tälläisen kunnon alfauroksen siementämäksi, saaden uroon kuumat spermat suoraan perseeseen, alistuneena ne vastaanottamaan mutta tuskin se kuitenkaan tänä päivänä sinänsä mahdollista olisi joten haaveilen "vain" antautumisesta kunnon alfan alistamaksi ja naitavaksi turvaseksi mielessäni... ;)
M49TreNo näinhän se on, elämän realiteetteja. Terveydestään kannattaa pitää huolta, mutta jos olisi joku luotettava alfa, niin silloin….
- Anonyymi
JoneTampereelta kirjoitti:
Juuri näin pitääkin toimia. Siten osoitat kunnioitusta siementäjääsi kohtaan.
alistettuna osoitan kunnioitusta siementäjääni kohtaan.
Nöyränä olen kiitollinen kun Ylempiarvoinen Panija nussii minua ja tyhjentää sperma-lastin sisääni uudelleen. - Anonyymi
JoneTampereelta kirjoitti:
No näinhän se on, elämän realiteetteja. Terveydestään kannattaa pitää huolta, mutta jos olisi joku luotettava alfa, niin silloin….
Niimpä :)
M49Tre
- Anonyymi
Eilen sain spermat peppuun viimeksi, namu olo tässä kahvia juodessa...
- Anonyymi
Savottamies ei perseile.
- Anonyymi
Toi savottamies kommentointi on aikas yksinkertaisen puhetta, jos ei ole mitään annettavaa niin ole vaan ihan hiljaa vaikka se on vaikeaa sinulle AASI.
- Anonyymi
Oohh homppeli kilahti buaahaa
- Anonyymi
Mä tahtosin aina mieluiten laueta syvälle pilluun
- Anonyymi
miehenä ainakin jätän seuraavalle valmis luisto
- Anonyymi
Tuokin vain unelmissas onneton eunukki
- Anonyymi
Kerran panin yhtä läskiä naista perseeseen ilman liukasteita ja laukesin sisään.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/G7s5E4
- Anonyymi
Kyllä minä jätän naisen perseeseen mällit kaikista mieluiten. Ihana sykkiä kunnon lastit perseen perukoille ja vetäytyä pois ja katsoa kun perseestä tursahtaa vähän ulos.
Mä mä viikolla paneskeltiin tutun naisen kanssa kahteen otteeseen peräkkäin ja latasin molemmat lastit perseeseen. Hän oli lähdössä kaverien kanssa terassille ja lähti niine hyvineen mällit perseessä illan viettoon. Oli kiva saada viestejä illalla, kuinka peppu tuntuu liukkaalta.- Anonyymi
On sinulla fantasiat kyllä 😂😂😂🤡
- Anonyymi
Savotalla ankea elämä.
- Anonyymi
Savotta on joku kehari tai tyttöilijä
- Anonyymi
Ei kun savottamies on hombel.
Haluan että lasti jää peppuun.
- Anonyymi
Ei kannata ilkeillä.
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/B6x7I0
- Anonyymi
Miksi pesisin? Silloinhan panettanut hetken mielijohteesta.
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/S5d4Z9
Ketjusta on poistettu 55 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
VVM Riikka Purra ministerin asemassaan valehteli ja rikkoi perustuslakia.
Valtiovarainministeri Riikka Purra (PS) kiisti Ylen ykkösaamussa luvanneensa ennen vaaleja, ettei pienituloisilta leikat277244Purra ennen vaaleja: "pienituloisten etuuksista leikkaaminen ei meille käy"
"...perussuomalaisten ero muun muassa kokoomukseen, joka haluaa leikata pienituloisten etuuksista, se ei meille käy."333519Ammattiliittojen jäsenmaksut valtion maksettavaksi
Ammattiliitot neuvottelvat jäsenilleen paremmat palkat, jotka lisäävät valtio verotuloja. Tästä syystä valton tulee maks263096Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k202760Riikka Purra: Autoilu tulee Suomen valtiolle pyöräilyä edullisemmaksi! Siksi pyöräetu poistettiin!
🐸🐸🐸🐸🐸 Perussuomalaisten trollitehdas kiukkuaa kun Riikka Purra päästi taas sammakoita suustaan että autoilu tulee S3331785- 951195
Tikkunenällä on kovat luulot itsestään
Mut ei tarjottavana muuta kuin katkeruutta, ilkeyttä ja ilkeä luonne hyih.. oikea miesten nielijä Onneksi kaivatullani131033- 881012
- 941003
Hei sinä (m)
Meidän välinen tunnepyörremysky alkoi viime syksynä eikä ainakaan mun taholta ota laantuakseen. Tulet mun mieleen päivit3981