Laura Eisenhowerin haastattelussa Alex Collier sanoo että hisoriamme on valehdeltu ja että olemme olleet "muukalaisten" orjia tuhansia vuosia mutta emme ole enää kauaa. Rotat heitetään laivasta. Videossa on suomenkielinen tekstitys
https://rumble.com/v2uxgwg-laura-ja-collier.html
Alex Collier - olemme olleet orjia mutta emme enää kauaa
7
558
Vastaukset
- Anonyymi
Minä en ole orja/numero vaan vapaa mies!
- Anonyymi
Pari esimerkkiä:
Miedän pitää maksaa ruokamme, asuminen, useat maksavat vedestä. Universaaliin oikeuteen kuuluu ilmainen asuminen ja ruoka. Sinun pitää tehdä työtä eliitille jotta saat rahaa jotta voi maksaa.
Raha on entisajan ruoska. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pari esimerkkiä:
Miedän pitää maksaa ruokamme, asuminen, useat maksavat vedestä. Universaaliin oikeuteen kuuluu ilmainen asuminen ja ruoka. Sinun pitää tehdä työtä eliitille jotta saat rahaa jotta voi maksaa.
Raha on entisajan ruoska.Kuka maksaisi kaikille hesalaisille ilmaisen asumisen?
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17897207k
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
En oikein tiedä mitä tuommoisesta videosta ajattelisin. Mutta poimitaan nyt yksi asia sieltä ihmeteltäväksi. Myös nämä kaksi puhuivat kohtapuoliin tapahtuvasta muutoksesta kaikkien ihmisten tietoisuudessa, siirtymästä seuraavaan, kehittyneenpään elämisen ulottuvuuteen. Spekuloidaampa hieman:
Minkälainen muutos voisi koskea kaikkia ihmisiä ja vieläpä automaattisesti?
Ihmisen mieli on monikerroksinen, kuin sarja venäläisiä maatuska nukkeja toinen toistensa sisällä. Mielen uloin kerros, se uloin maatuska, koostuisi yksilön omista mielenrakenteista. Sisemmät kerrokset olisivat jollain lailla kollektiivisia, yhteisiä kaikkien ihmisten kanssa. Muutokset kollektiivisissa kerroksissa vaikuttaisivat kaikkiin ihmisiin automaattisesti.
Mikä sitten tässä ajassa vaikuttaisi mielen syvempiin kollektiivisiin kerroksiin?
Kaikkien ihmisen tekemiset ja ajatukset vaikuttavat koko ajan, kaikkina aikoina mielen yhteisiin kerroksiin, mutta en tiedä mitä erityistä olisi tässä ajassa.- Anonyymi
Minusta muutosta tapahtuu koko aika. Muutos ei ole yhtääkkinen harppaus vaan muutos tapahtuu tietoisuuden kasvun myötä. Väitetään myös että kaikki eivät tähän muutokseen ehdi mukaan. Uskoisin kuitenkin että jokainen joka tätäkin palstaa lukee niin jotakin tietoisuuden kasvua on jo tapahtunut, joten toivoa on.
- Anonyymi
Pahat ufo miehet osoittautuvatkin hyviksiksi:
kuten luonnonsuojelija tekee kivuliaita kokeita mehiläisillä hyönteismyrkyillä jotta mehiläiset ympäri maailmaa voisivat paremmin ja pysyisivät hengissä. samoin hyvät uffo miehet voivat tehdä vastaavaa ihmiskunnan hyväksi. mutta voi olla tosin julmaa sille yksilölle jota tutkitaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061