En tiedä, kysy Teräsmieheltä

Teräsmies on se mattolentajä Pankkolängvitsi, jos katsoisi housuunsa, että onko teräsmies aineksia. Jo pieni ns nimismiehen niistäminenkin antaa viitteitä että teräsmies on.
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Teräsmiehen matto ei taida ilmoihin nousta.

Äänestä
  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    😋 ­­­N­­­y­­­m­­­f­o­m­­­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17900857B

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Nauvon mattoekspertti saanut haastajan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Teräsmies on se mattolentajä Pankkolängvitsi, jos katsoisi housuunsa, että onko teräsmies aineksia. Jo pieni ns nimismiehen niistäminenkin antaa viitteitä että teräsmies on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu