Kirjoittaisiko joku sen vastineen tänne

Mitä Pietilä vastasi Tanja Vienoselle.

En löytänyt sitä Iltasanomien sivuilta.

Linkki kiitos.
5273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kysele enemäpää. Karpela on huono häviäjä ja kykenemätön tehtäväänsä.

Äänestä
  • ..idiootti!

    Äänestä

  • Pietilä on jälkeenpäin antanut Tanja Vienoselle.

    Siis Vienosen antaman vastineen jälkeen.

    Joko se on tullut julkisuuteen?

    Äänestä

  • Pikku mummeli kirjoitti:

    Pietilä on jälkeenpäin antanut Tanja Vienoselle.

    Siis Vienosen antaman vastineen jälkeen.

    Joko se on tullut julkisuuteen?

    Onko käsityskyvyssä vika? Lue vastine IS:ästä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pikku mummeli kirjoitti:

Mitä Pietilä vastasi Tanja Vienoselle.

En löytänyt sitä Iltasanomien sivuilta.

Linkki kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu