Tämä on homo kysely.
Olen poika. Olin Juhannusheilana viikonloppuna. Sain siemenet sisääni. Suoli täynnä spermaa. Yöllä näin unta olevani raskaana. Odotin vauvvaa joka syntyi anuksesta.
Näettekö te muut vastaavia unia?
Haave raskaudesta
10
1333
Vastaukset 10
- Anonyymi
hey, mahtavaa dude ,,,,
- Anonyymi
Ei nähdä kun on sen verran järkeä päässä ettei "pojallakin voi olla pimppi" -sonta mene läpi.
- Anonyymi
Ei homot mitään synnytysunija näe, mutta kyllä siemennetyksi tuleminen aina kiinnostaa. Varsinkin jos isompi porukka siementäisi vaikka pakolla, niin mikä olisi sen parempaa.
- Anonyymi
Tyypillinen skitso spede taas vauhdissa buaahaa
- Anonyymi
No kukapas muukaan kuin sinä ite.
- Anonyymi
Mulla on aina isompien sessioiden jälkeen oireita valeraskaudesta. Unissa synnytän ja isät on mukana. Kaikki ne miehet jotka mua nussi silloin peppuun.
- Anonyymi
Riippuu siitä kuinka monta miestä on saanut perseeseen. Jos on yksi, silloin näen unta pienestä, noin neljän viiden kuukauden ikäisestä masusta. Jos on kahdet silloin on ihan täysi yhdeksän kuukautinen vatsa ja tuntuu että kohta joutuu synnyttämään. Jos on kolme tai enemmän, sitten vatsa alkaa kasvamaan suuremmaksi ja painavammaksi ja on vaikea liikkua unessa ympäriinsä kun sitä joutuu kantamaan ja joskus melkein vetämään perässä.
Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1871728
- 81906
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,39892En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää56801- 60658
Mitä eroavaisuuksia sinulla on
kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?69620Olet niin tärkeä
Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.19561Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38536Jos sussa toisessa on yhtään miestä
Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te36531- 21527