Missä porukka ottaa aurinkoa alasti Pirkanmaalla?

Anonyymi-ap

Itseäni kiinnostaa auringonotto ja muut yhtä vapaamieliset ihmiset. Kertokaa mulle missä on hyviä paikkoja, jossa porukkaa!

8

1993

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lavajärven leiriranta

      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        😋 ­N­y­­­m­­­f­o­­m­­­a­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17906371E

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Sääksmäen kallioilla

    • Anonyymi

      Itse otan aurinkoa aina alasti rannalla kuin rannalla, sekä lähes joka paikassa muuallakin. Esim puisto tms.

      Mieheni pitää shortsit jalassa muualla kuin rannalla. Naisena en ole saanut negatiivista kommentointia missään. Mieheni taas on saanut.

    • Anonyymi

      Ei sellaisia kokonntumispaikkoja varmaan oikein ole, ihmiset on omissa oloissaan mökeillään. Ja sitten on varmaan niitä omia piilopaikkoja, missä haluavat olla rauhassa, eivätkä kaipaa tuntemattomien seuraa. Mutta aina sä voit etsiä sen oman metsäisen rannan ja toivoa, että esimerkkisi saa muitakin paikalle. Yleensä ihmiset vaan tuppaa jättämään naku-uimarit rauhaan, koska oletus on, että haluavat olla omissa oloissaan.

    • Anonyymi

      Tuomikallio, Tampereen Kaupissa

      • Anonyymi

        Hyppää Tammerkoskeen hönö


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hyppää Tammerkoskeen hönö

        Miksi hönö et ole jo hypännyt buaahaa


    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      68
      8893
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      154
      5574
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      127
      5016
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      13
      3874
    5. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      85
      3470
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      53
      3369
    7. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      38
      2719
    8. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      2681
    9. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      40
      2619
    10. Kenenkä halli se on tulessa nelostiellä

      11 yksikköä paikalla
      Pyhäjärvi
      24
      1737
    Aihe