että jos sinä nainen täällä kirjoittelit meidän vaikeuksien koittaessa että haluaisit yhteistä tulevaisuutta niin miksi sitten todellisuudessa täysin vastaisen oloinen kuva annettu?
Se mua ihmetyttää
Anonyymi-ap
26417
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Ehkäpä sinä annoit sellaisen kuvan, että en uskaltanut kertoa sulle haluistani?
sehän on mahdollista, jos molemmat vaan mököttää niin eihän siinä varmaan sitten kumpikaan kauheesti enää ymmärrä mitä toinen haluaa.
Kummallinen mökötyssuhde. -sivusta
niin siinä käy, toinen mököttää vähän ja toinen siihen sitten kanssa vähän takisin ja sitten toinen vielä vähän enemmän takaisin ja sitten vaan mökötetään.
Voimia sinulle siihen mitä ikinä käytkin läpi elämässäsi.
Miksi tää kuulostaa jotenkin vähän tutulta... -sivusta
ehkä sitä tapahtuu useammallekin, en tiedä kun ei koskaan aikaisemmin näin rajuja mökötyksiä ole kohdannut.
No itse koitan kyllä olla mökättämättä, mutta sitten jos tuntuu, että se toinen mököttää, niin mökötys-vaihe menee taas takaisin päälle. -sivusta
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17906831s
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Milloinkas vaikeudet saapuivat paratiisiin?
alkuvuonna savusi rauniot
Puhuminen selvittäisi varmaan tilannetta.
niin, harmi juttu vaan kun mulla ei ole muuta vaihtoehtoa kun mennä hänen työpaikalleen jos haluan keskustella .... ja se ei ole oikein mielestäni oikeudenmukaista niin tehdä jos hän vaikka tuntee olonsa ahdistuneeksi.
Meidän pitää puhua tää selväksi mut ei täällä.. oon sanonut jo yhden keinon. Jos keksit paremman niin sano.
no mulle voi sen viestin lähettää ja ehdottaa tappaamista, epäilen vaan etten ole se sinun henkilösi koska mulle ei ole mitään kerrottu.
No Missä me on tavattu?
se oli hänen edellisessä työssä jossa olemme tavanneet alkujaan.
Okei. Eli emme ole samoja tyyppejä. Olemme vielä kyseisen kanssa samassa työssä
Mikä se keino oli? Ihan sivusta kyselen. Jos vaikka sais ideoita.
Oletko ihan varma, että se todella oli hän, joka täällä kirjoitteli? Ettei vain olisi palstaharha iskenyt...
oon kerran jo aikoinaan sen palstaharhan käynyt läpi ja osasin kyllä tällä kertaa sitä varoa. Oli liikaa tekstejä joissa tilanne ja koko etunimi kuvailtuna joten jos ei joku pelleillyt niin ei kauheesti ole vaihtoehtoja, itse en niistä asioista tänne koskaan kirjoitellut.
Mielen, joukkoraiskauksia. Sairai
Kiusattuna, koko ikäni. Narsistien
Someopatiankin kohdanneena.
TL.slaw
En voi varmaksi tietää kenelle tämä on mutta vastaan kuten hänelle.
Onhan tässä monenlaista mutta yks ongelma on se että ei ole niitä yhteystietoja eikä niitä edes saa mistään numeropalvelusta. Fb on mutta se ei ole käytössä. Joten en tiedä onko hänellä. Eikä siitä ole nyt mitään hyötyä minulle.
Mahdoton olla yhteydessä . Enimmäkseen siitä johtuu nyt kaikki. Vaikea tietää mitä hän ajattelee , tosin ei varmaan mitään hyvää ainakaan. Tiedä vaikka olis jo kesäheilan ottanut kun suuttunut minulle tästä.
Itse täällä ikävöin , mietin ja tuskailen. Eikä tämä palstakaan tunnu hyvältä.
no me kyllä aikoinaan kommunikoimme -ap
En ole kirjoitellut sinulle mitään alkuvuodesta. En ollut täällä.