Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mielipiteitä kaivataan

Hei!

Tämmöinen asia askarruttaa; onko mielestänne omituista jos mies nauttii enemmän esileikeistä kuin varsinaisesta yhdynnästä? Pidän siitä kun hyväilen naista käsin ja suulla, ja katson hänen nauttivan. Tämä saattaa kestää pari kolmekin tuntia, ja sitten varsinainen yhdyntä tuntuu melkeinpä antikliimaksilta.
4817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei minua haittaa, mistä kukin kicksit ottaa, kunhan ei vahingoita minua tai muitakaan Onhan niitä kaikenlaisia kusenjuojia, kakkakikkaroiden imijöitä ja perseeseenpanijoita, tuo esileikittely ei ole mitenkään paha mielestäni.

Äänestä

ei se minusta ole mitenkään omituista.. ihanaa se on! ja nainen nauttii.. ainakin minä.. :)

Äänestä

Pitkät esileikit, hyväilyt ja härnäilyt on jees.
Tosin joskus pika-akti esim takaapäin niin että huonekalut kaatuilee tekee myös terää.

Äänestä

Varmasti on kivaa mutta minä ainakin haluan sen välillä sisääni, ja sitten jatkuu .Melko pitkä aika 3 tuntia hyväilyyn , välillä sisään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuuhullu kirjoitti:

Hei!

Tämmöinen asia askarruttaa; onko mielestänne omituista jos mies nauttii enemmän esileikeistä kuin varsinaisesta yhdynnästä? Pidän siitä kun hyväilen naista käsin ja suulla, ja katson hänen nauttivan. Tämä saattaa kestää pari kolmekin tuntia, ja sitten varsinainen yhdyntä tuntuu melkeinpä antikliimaksilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu