Illuusiota siitä, että kuvittelen erään miehen myös täällä olleen. Heti kun suljen sivut, tajuan et ei.. Miten säälittävä oon ollu. Vielä vuoden jälkeen toivonut, että mies ottaisi yhteyttä, mut nyt järki käteen nainen. Ei mies täällä ole. "Jos ei ota yhteyttä kun on suora numerokin, ei ole kiinnostunut tai ei halua kuulla kuulumisia". That's it. t
Palsta on pitänyt yllä
Anonyymi-ap
11348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kysy sinä ekana 👍 Joku saattaa oottaa yhteydenottoasi..
Tuskin odottaa.. hän on niin komea, et vientiä riittää takuulla.
Et ole ainoa, mäkin oon kuvitellut yhden miehen käyvän täällä. Aina yhtäkkiä tulee jotenkin niin osuvia viestejä joka suunnasta. Mutta sitten jälkikäteen aina tajuan, että oonkin tainnut vain kuvitella omiani taas... Tosin en oo vieläkään ihan varma. Muutenhan oisin täältä jo poistunut.
Se on tasan näin. Plus varatut älköön vaivautuko.
Kyllä minä olen täällä ollut. Täälläkin. Joskus on tullut sellainen tunne, että olisin vielä muutaman sanan halunnut vaihtaa. Sellainen ei vain olisi tässä tilanteessa sopivaa, muutoin kuin ehkä tällaisessa.
m
Hyvä trolliyritys taas.
Ei se ollut trollausta. Se oli mieheltä, jonka kaivattu on blokannut, joten ei olisi sopivaa lähettää hänelle mitään.
Joo, tässä toinen mies, jolla sama tilanne. Blokattu joka puolella ja myös viestillä sanottu. Ei siinä auta enää mennä kirjoittamaan viestin viestiä.
Täällähän mä voit laittaa kyllä minulle viestiä
Niin kenelle voi laittaa?
Minä tiedän miehen olleen täällä jo vuosia. Tilanteeni on paljon huolestuttavampi kuin sulla ap.