Naapurilla kuului ääniä korvissa ja tämän sain kuulla keskiyöllä.
Naapuri tuli kertomaan äänistä
Anonyymi-ap
161115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Joo ihan normaalia on kuulla pään sisäisiä ääniä. Kerro naapurille että niiden kanssa on opittava vaan elämään. Hyviä keskustelu kumppaneita ovat. Ovat todennäköisesti pimeitä voimia, jotka tulevat pimeiden ihmisten luo. T.eräjorma
Jos on normaalia, että kuulee ääniharhoja PÄÄN sisällä tai ja PÄÄN ulkopuolella vaikka ne ovat Skitsofrenian oireita niin silloin on myös normaalia olla Lihava eli nätisti sanottuna Ylipainoinen.
Päivitä opintosi ja tietämyksesi tälle vuosituhannelle.
Mikään ei pakota elämään menneisyyden harhaoppien kanssa 2000 luvulla. No ehkä se on vielä mahdollista täällä pohjois- Suomessa psykiatrian puolella ja kaikilla niillä toimialoilla joiden tiedot ovat enemmän tai vähemmän uskomuksia.
https://www.hyvaterveys.fi/artikkeli/mieli/kuuletko-harhaaania-vaienna-ne
Ylipainoisiakin se rzzä halveksii samaten ilmoittaa naureskelevansa keekerivitseille. Kukaan ei sen vihalta säästy. On sillä otsaa! Miksi ylläpidetään niin sairasta turhimusta tässä maassa? Ei venäjälläkään ketään suomalaishullua ylläpidettäs.
Taidat olla kateellinen, jorkke on adonis,hullu kylläkin täysi kuuhullu. Kuumaa bride kesää, jorkke valmistautuu jo ensimmäisiin pikku jouluihin, mikähän olisi sopiva jouluolut näin kesä helteillä, pirkka? Ole tarkka t.eräjorma
Pirkka on paras! T.MaraJorma
Ja lisäyksenä, aamuksi kaappiin valmiiksi sipulisilliä. T.Mara
En ole KATEELLINEN kenellekkään Maapallon ihmiselle ollut kertaakaan koko elämäni aikana Syntymästäni alkaen vaan edustan REALISMIA eli siten, että mikä on TOTTA niin se on totta eli tiedoksi sinulle Umpisairas, joka ohittaa aina kaikki aiheet Jne., että 1969-1960= 9...sinun mielikuvasi minun Syntymästäni on todellakin sairasta..lopeta sen TIP TOP pikaliiman käyttö muovipussissa, jonka Päivittäin laitat PÄÄHÄSI niin osaisit käyttää edes sen verran - ja + merkkiä yksinkertaisissa Matematiikkatehtävissä ja mene PEILIN eteen niin tiedät mistä ihmiset puhuvat..Saattaa ruveta yrjöttämään NAKS ja sitten takaisin koulun penkille NAKS 😃😴😇😀NAKS.
Se on on mobilaattia tai jotain muuta lääkerasvaa jota laitetaan suihkumyssyyn ja sitten vaan saunomaan. Hiukset pitää olla leikattu pois mikäli niitä on. Aivan jäätävät huminat tulee.
Teillä kuuluu ääniä molempiin suuntiin. Onkohan kyse kaiku, äänen kuuleminen viivästyneenä kopiona.
Oliko korsubaarin väkeä?
Väitöskirjan aihe Kajaanissa.
Kajaanin os 12 psykiatrien tutkimuksissa vuosikymmeniä oletettujen ja kuultujen äänien lähdettä ei löydetty vaikka koko sairaalarakennus purettiin maan tasalle. Psykiatrit ova ymmällään. Osa eläkkeellä.
Jorkke otti ne osasto 12 äänet omaan päähänsä, tallensi ne sinne talteen. Siksi niitä ei kukaan löytänyt. Siellä ne nyt päänupissa riehuvat. Huh huh, hirveitä juttuja kertovat. Siksikö jorkke on niin omituinen. T.eräjorma
Sama. T.MaraJorma
Oliko venäläistaustainen töykeä turha joutoakka jota kaikki vaan häiritsevät ja on oikea "vuoden valittaja" vuodesta toiseen? Avoimen vihamielisesti alkanut käyttäytyä vaikka ei kukaan sille mitään tehnyt ei sanonut. Sukunimeään ei ole oveen laitatuttanut (valehteli ettei isännöitsijä muka ole pyynnöistä huolimatta laittanut). Kertomansa mukaan tekisi jotakin niille jotka "hänen ylhäisyyttään" häiritsevät se koppava mutisija jos ei itselleen siitä mitään seuraamuksia tulisi. Painus sinne mistä tulikin se elätti, phyi!
Mokomakin roskisten tonkija!
Pietarin vuokra asunto?