Eräs harhainen "tunnistelija" hyökkää aina kun kirjoittaa jotain kaunista ja käyttää 💕 hymiötä.
Miten joillain menee hymiöt tunteisiin
Anonyymi-ap
16275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ne on vaan katkeria kun ei heitä kukaan kaipaa. Syy näkyy kyllä heidän asenteessaan muita kohtaan. Kuka mies haluaa heihin tutustua???
Täällä on ihmisiä moneen junaan... Yksi nainen esim. on tosi herkkä siitä, jos muut kuin juuri hänen tarkoittamansa mies (josta ei anna mitään aitoja tunnisteita) kirjoittavat "hänen" aloitukseensa. 🙄
Se on edelleenkin trollimies sinua vedättämässä ja vähän teatteriksi menee sullakin😉
Niinpä, samaa mieltä😳
Täällä on pari, jotka kuvittelevat palstan kuuluvan ja olevan ainoastaan heidän käyttöönsä tarkoitettu.
Ja jotkut hörhöt on karheita jonkun naisena esiintyvän miehen kirjekerjoista🙄
Teinit käyttää 😃kuvahymiötä ylenmäärin ja rönsyilen….
Aikuiset vain jos tarvii ja järkevämmällä määrällä … ja ne hymiöt tehää ite merkein :)
Täällä jokainen kirjoittaa miten haluaa ja käyttää hymiöitä ihan niin paljon kuin haluaa. Sinä et tyylejä määrittele. Hymiöillä säästää monta kirjoitettua sanaa 😡
Miksei täällä teinitkin saa kirjoittaa? Eihän tälle palstalle ole ikärajaa.
Sivusta ei aloittajalta.
Onpa ny taas pikkumaista ja pienestä jonku 50 v erkkiaapelin maailma pilalla.XD
:) 59
Hymiövihaajalla se tuntui kuppi mennern nurin ☕😡💩
JES JES JES, mä en käytä niitä.....
Läl läl läää. Et osaa!
Osaan semmosta, mistä et osaa ees kuvitella.. hähää hähhhähhää...
Kaikki millä identifioidut täällä on sellainen mihin muut ja trollit tarttuu sekä alkaa matkia. Joko hyväksyy tai sitten ei käytä aina samoja.
😘❤️ 💨 🥰🤗
Joo, mutta kannattaa muistaa että osa härkisti matkii ja esittää muita. Se voi lukijasta tuntua, että onpa harhaista mutta kirjoittaja(se matkija) tietää vaan vttuilevansa jollekin täällä. Ihan tuntemattomalle, jota alkanut täällä kiusata, mistään kaivatusta ei ole kyse niissä.