Muista se aina mies. Kuvittelin sullekin tunteita enkä aio siitä vihotella jos niitä ei ole. Tietenkään. Hyvää yötä. Mieli on haikea ja surullinen, mutta ymmärrän enemmän kuin uskallan myöntää.
En ole sulle vihainen mistään
Anonyymi-ap
17573
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Et varmuudella tiedä hänen tunteistaan?
En tiedä. Jos olisin varma ettei niitä ole niin en kirjoittaisi tänne mitään. Halusin vaan sanoa etten ole vihainen vaikka niitä ei olisi. Täällä on joskus vihaisia tekstejä. En ole vihainen mistään.
Onko kyseessä molemminpuolinen pidättyväisyys tunteidensa paljastamiseen? Vaikutat fiksulta, joka varmasti perustelisi vihansa(kin), jos sellaista jossakin asiassa tuntisit.
Voi olla kyseessä, en tiedä. Jos olisin fiksu niin olisin jo sängyssä. Aikainen herätys.
Häivyn nyt.
Mahdollinen epävarmuus pitää umpisolmut(?) kiinni mutta toivotan rauhallista yötä, kanssa tästä maate.
Viha mistä?
Niin pitää mutta pitää koittaa aukoa. Molemmat on epävarmoja, hän myös, näin virkeänä olen siitä varma.
Ei haittaa vaikka olisitkin ansaitsen vihasi olen hiton tyhmä
Eikä ja nyt menen nukkumaan.
Hyvää yötä
Kannattaisi varmaan puhua toisen kanssa.
Ehkä puhunkin joskus, ehkä en. Tangoon tarvitaan aina kaksi.
Mitä jos vain lopettaisit tännen kirjoittamisen?
En ole lopettamassa tänne kirjoittelua. Miksi lopettaisin. Jos ne häiritsee sinua lukija niin ohita. Tuollaiset kommentit saa mut kirjoittamaan vähän enemmän. Olen aika ylpeä ihminen pohjimmiltani. En sinunlaisten ohjailtavissa.
Joo, on parempi lopettaa. Olis tosi raskasta vaan odottaa ja odottaa.. Tykkäsin kyllä susta. Mut syvempiä tunteita ei ollut, ainoastaan 2krt nähtiin livenä, se ei riitä siihen ainakaan mulla. No jos niin on tarkoitettu niin ehkä sitä kohtaa vielä.. Sen näkee sitten.
Ei ole aloitus sinulle. Ollaan nähty paljon enemmän hänen kanssaan.
Luulin nainen, että suutuit mulle niistä viesteistäni. Olin niin ihastunut sinuun.
En ole suuttunut mistään. Mistä suuttuisin. Olen tosi surullinen koska vaikuttaa ettei toinen tunne kuten minä mutta miksi minä siitä suuttuisin.