Oletko katkera jostain?

Vai miksi inhoat minua? (En kirjoittanut tuota toista inhoamiseen liittyvää)
5265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan sama oikeastaan. En jaksa välittää tuollasesta yrmystä tosikosta, joka levittää negatiivista energiaa ja suuttuu pikku jutuista tai tyhjästä. Ap

Äänestä
  • Vttuilu pikku juttu eihän se merkkaa mtn

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😋 ­­­N­y­m­­f­­­o­­m­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17918071t

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Mitä pienenpi asia, sitä suurempi äläkkä. Semmottii se on pienten sielujen, prinsessojen ja prissein kaa. Kenties.

Äänestä

Inhoan sinua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai miksi inhoat minua? (En kirjoittanut tuota toista inhoamiseen liittyvää)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu