Tahdon nähdä sen miehen edes vilaukselta. Edes vähän auton kylkeä jos sais. Pliis kaivo anna mulle sitä miestä.
Toivomus tänne toivomuskaivoon
Anonyymi-ap
15320
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Toivomuskaivot ovat täynnä niiden ihmisten unelmia ja toiveita, jotka haluavat ylläpitää toivoa.
https://youtu.be/bEy2w03DKXU
Kaunis kappale. Onneksi toivomuskaivoissa on loputon pohja.
Vähäänpä tyydyt. Mulle ei tuo riitä.
Leikkiähän se vaan oli, mutta ottakaa nyt turhakkeet taas niin vakavasti. En edes vaivautuisi vastaamaan kenellekään kuten sinä!
kävin ajelemassa työpaikan ohi, toivottavasti katse oli oikeaan suuntaan silloin.
Kumman työpaikan? Olet etätöissä nyt.
Minä olen etätöissä nyt ei hän ihana. Hän on tietääkseni lomilla.
Riittänee jos kohteliaasti sanon etten tällaisia tänne kirjoita.
saihan tuo ainakin minut ihan varmuuden vuoksi koukkaamaan erään työpaikan edestä, vissiin jotain toimintaa syntyy tämmöisestä.
Tosin en kyllä tohtisi sisälle ampaista palstakirjoituksen takia.
Riippuu miksi niin teet. Onko tarkoitus, loukata minua aloittajaa vai ilmoittaa miehelle, että et kirjoita kun minä. Ensimmäisessä tapauksessa olet ylimielinen pska ja toisessa tapauksessa harhainen moukka!
Älypuhelin voi olla niinkin älykäs että jos joku laite rikkoutuu, pesukonekin vaikka, niin heitä sinne sisälle se puhelin niin sed osaa korjata laitteen koska älykäs.
Itseäni todella inhottaa nuo raahattavat älylätyt puhelimet, aivan samaa kuin joku 56-luvun rullattava puhelin puhelin pyöritettävine mekaanisina numeroineen, joihin voi painaa sormen ja pyörittää: Pulse-Dial.
Piti uuzia eräs elin,puhe-elin, oli hyvä vanha yli 10 vuotta kesti joku Samsungin GT-S5610, mutta niin tuollainen luokitetaan älyjen joukkoon, otin uuden tuollaisen näppärämmän pienen 2. puhelimeksi on hauska jees.
oli se paljon helpompaa kun vaan sai pyytää sentraali-santralta että yhdistää, ei tarvinnut numeroita vallita itse. Sehän on se viimeisin villitys nuo äänikomennot.
Hienoa jos näin. 14:47 ei ollut sama keneltä aloitus.
Olettasin että toivomuksoa on usein turha esittää jos ei itse ole valmis tekemään mitään toteuttaakseen toiveensa
Siksi mulla onkin varaa toivoa.