ja rakkautta ja hellyyttä ja silmiesi säihkettä ja äänesi värinää.
Kiitosta jo etukäteen.
Kiitosta jo etukäteen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Et oo saamassa ellet mene ja halvenna itseäsi.
Tyhmä kommentti
Psykedeelinen jopa
En pyydä tässä vaiheessa eikä se minua halventaisi. Olen niin ihana!
Samaa mieltä. Tyhmien akkojen päiväaskare kommentoida toisten naisten aloituksia herne nenässä. Muutama mätä omena pilaa koko palstan tunnelman.
En edes kertonut mitä sitä haluan. Likainen mielikuvituksesi teki temput! Olet halpa!
Eipä taida olla naisen kumpikaan kommentti niin aloitus kuin välikommentti, mutta näil mennään jos ei ole kauhalla annettu
Tietysti oli naisen kaikki. Miehet kirjoittaa ihan erilaisia mutta sun ihmistuntemus on harhoilla väritetty ja muutenkin huono.
Aah hah haa olet kyllä hauska tyyppi aina välillä
Pudiksen kiusaaja ätmin kirjoituksia, sotkee kaikkien asiat, naisena esiintyen!!
Eikö ny jo hieman tästä viestistä paista epätoivo eikö olisi helpompi olla yhteydessä mieheen jolta noita kaipaat ni ei tarttis koko suomen tietää tai parhaassa tapauksessa koko maailman kenties vai oletko erimieltä
Olet ätmi aika hengästynyt kun alustat näitä aloituksiasi sanelukoneena
Se oli vaan leikkisästi kirjoitettu. En minä nyt työpäivänä olisi sitä voinut vastaanottakaan. Ottamatta kantaa mitä sitä. Varmaan otan joskus yhteyttä taas mieheen tai sitten en see näkee joskus. Siihen ei vaikuta sivullisten kommentit täällä.
Ei se. Älä odota.
Kirjoita kokonaisia lauseita tai hiljene iäksi thank you.
Annan annan, ei tarvi huutaa!
En minä huuda kun kuiskin ihan hiljaa ettei kukaan kuule.