Älä enää ikinä tule silmieni eteen
Nyt on projekti lopetettu
Anonyymi-ap
21752
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mikä projekti ja kuka ei saa tulla kenen silmien eteen enää? Vaikee täs on kiertää kenenkään silmiä kaukaa, jos ei oo tietoo, ketä pitää välttää ja kenen.
Tahdon nähdä vain Siiri-Irmelin säihkysilmät!
Oliko projekti onnistunut?
Riippuu projektinjohtajasta. Moni on huono johtamaan.
Pitäis itse tehdä kaikki.
Mikä sä olet määräämään kuka saa tulla minnekin?
Tulen moikkaamaan ensi viikolla.
Taisi olla kunnon raivari. Joillakin se raivo ja halu sekoittuvat. Ensin täytyy hylätä ja mennä kauemmas, että voi taas haluta lähelle ja antaa rakkautta. Sellaista keittiöpsykologiaa vain. Ei mitään vakavasti otettavaa.
Kuulostaa sellaiselta suhteelta, mitä minä en halua elää. Olen kyllä kokenut tuollaista joskus. Elämä on riittävän haastavaa muutenkin, että haluaisi kuluttaa energiaansa mihinkään ihmissuhdedraamaan. Ei houkuttele, vaikkei yksinelokaan aina mitään herkkua ole. Mutta kyllä suhteen pitää tuntua turvalliselta. - en ap
Sama. Ei tunnu hyvältä sellainen kylmän ja kuuman vaihtelu. Mene pois, tule lähemmäs. Kyllä suhteen pitää tuntua turvalliselta, hyvältä syliltä. Ei mitään sellaista, missä ollaan vastapelurit ja kilpakumppanit . Ei draamaa. Ei valheita, ei kieroilua, ei pelailua. Yhteistyötä ja yhteishenkeä. Riitaakin saa olla, mutta henki pitää säilyä hyvänä ja vuorovaikutus toimia. Intohimoa ja hellyyttä. Rakkautta ja ystävyyttä. Siinäpä sitä onkin listaa kerrakseen. Ehkä joku päivä.
En näillä näkymin, älä pelkää.
Taakseko saa tulla .
Saa tulla.
Sitten joku toinen tulee kuitenkin et voi estää.
Toivottavasti tarkoitat sitä projektia, joka sen yhden sukua on riivannut, saapa nähdä.
Projektin tarkoitus oli tuhota koko suku?
Niin on. Ei sillä ollut koskaan mitään mahdollisuuksia onnistua. Alusta assti kaikki alkoi mennä pieleen
Eli projekti ei sitten loppunukkaan. Voisko vähän valaista, miksi?
Kyllä projekti loppui vanhemman naisen osalta, oikeastaan se loppui jo monat vuotta sitten. Jos joku muu sitä haluaa jatkaa niin siitä vaan. Vanhempi nainen haluaa suunnilleen ikäisensä kumppanin.
Mitä sä sekoolet, ei se halua mitään.
Mites nuoremman kans, haluaako se jonku sekopään?