Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko

Miten nudistirannalla suhtaudutaan jos miehellä rupeaa seisomaan kesken kaiken? Onko normaalia että siellä joku kuljeskelee seisokki päällä?
41852
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yleensä seisottajat kyllä luuraa puskissa.

Äänestä

Siellä kuljeskelu kulli pystyssä on aivan yhtäsuositeltavaa kuin muillakin uimarannoilla! Mieti siitä!

Äänestä
  • Aivan hellyyttävä, eikö teistäkin?

    Äänestä

hiippailee joskus outoja tyyppejä jotka hiplailee itselleen seisokin ja poseeraile sit joka suuntaan niinku se olis mailman seitsemäs ihme..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häpee kirjoitti:

Miten nudistirannalla suhtaudutaan jos miehellä rupeaa seisomaan kesken kaiken? Onko normaalia että siellä joku kuljeskelee seisokki päällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu