Rehn on kiun kansan suosiota kosiskeleva pikkunilkki.
Komissaarina oli munaton mies. Ei uskaltanut pitää kiinni uusien maiden ottamisten kriteereistä eikä uskaltanut puuttua maiden velkaantumiseen vaikka kriteerit oli selkeät.
Kreikkakin pääsi niin pahaan tilaan että ei ole vieläkään toipunut...kansa on kärsinyt,
Rehnin iso plussa on että puolusti Alpo Rusia Supon perustettomia syytöksiä vastaan.
Rehn ja Haavisto..pitäisi löytää heidän vastapainoksi suoraselkäinen ehdokas jostakin.
Olli Rehn piikittelee Niinistöä ja sanan painotuksista kun ei pikkusieluisena muuta keksi
9
227
Vastaukset
- Anonyymi
Pikku Olli tekee perusalkeellisen mokan ja ampui itseään jalkaan.
Kansan suosikin Niinistön arvokkaan työn valtion hyväksi nähnyt kansa näkee kyllä pikku pojan alkeellisten kolttosten läpi.
Onko muuten presidentillä Suomen pankin pääjohtajan erottamisoikeus ?- Anonyymi
Eipä enää maalaisliiton ehdokas tule valituksi Suomen presidentiksi, ei varmaan montaa ääntä saa pk-seudulla? Täällä sentään on ihmisiä ?
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17924153q
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Ei saanut Turkkia Euhun?
- Anonyymi
Olli Rehn on itseään täynnä ja ylimielinen. Ei ikinä tästä ukosta pressaa.
- Anonyymi
Ruma tapa piikitellä kilpailijoiden ominaisuuksia. Halla-aho ei ole syyllistynyt vastaavaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ruma tapa piikitellä kilpailijoiden ominaisuuksia. Halla-aho ei ole syyllistynyt vastaavaan.
Elinkeinoministerinä Rehn ajoi Suomeen venäläistaustaista Rosatom-ydinvoimalaa ja rakennustyöt aloitettiin. Nyt taitaa olla Suomen suurin ongelmajäte?
- Anonyymi
Se on politiikassa tapa. Orpon hallituskin hokee koko ajan edellinen hallitus edellinen hallitus jne.
- Anonyymi
Media on kohdellut Niinistöä silkkihansikkain. Jos joskus on hieman yritetty esittää poikkeavia arvioita, Mäntyniemestä tulee puhelua salamana, näin on saanut lukea (vain) netistä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.4853800Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek152836Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2792158Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4492013Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.841364- 1561271
Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel631138- 801048
- 561019
Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä411018