Onko joku hypänny antinkankaan koulun katolta ku oli iso kasa kynttilöitä palamassa asfaltilla?
Vastaukset 12
- Anonyymi
On hypännyt, Raahe niittää satoa
- Anonyymi
Kaupungin vastuulla se, ettei ulkopuoliset pääse kiipeilemään kaupungin kiinteistöjen katoille. Kuka mahtaa olla tämän koulun talkkari?
Siellä on ollut monenlaista kiipeilijää aamuyön tunneilla. Pitäisiköhän asialle tehä jotain.- Anonyymi
Ei pääse ennää ees tornitalosta loikkaan...miten täältä muuten poistuu?
- Anonyymi
Ei kukaan välitä enää kenestäkään. Ei sanoilla ole enää nykypäivänä mitään merkitystä. Kaikkeen pahuuteen on jo tottunut. Ei tunnu mikään miltään. Siksi ihmiset tappaa lopulta toisensa. Luonnon normaali kiertokulku.
- Anonyymi
Erittäin hyvin sanottu. Näin se vaan on. 8+vuotiaat jo näkevät jo youtubessa ja tiktokista kaikenlaista ja turtuvat siinä jo kaikkeen.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 861363
- 721204
- 791071
- 95889
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois264861- 30790
- 49767
- 78708
- 55693
- 44622