Miksei nämä raahen kaupungin viisaat päälliköt hommaa keskustaan tai ns keskustaan semmoisia roskiksia ettei linnut pääse levittämään roskia pitkin katua.tyhjentää roskikset useammin tai hommata semmoiset pöntöt ettei linnut pääse.no raahen kaupungin päälliköt ovatkin varsinausia pönttöjö ja lisää päällikköä pukkaa.entä kaupunhin ympäristötarkaztajat mitä ne tekevät.eivät mitään.menkää te viisaat ympäristötarkastajat katsoon ja tarkastaan aamusta tilanne.hyvä raahe.
Kauhee siivo.
Anonyymi-ap
1
258
Vastaukset
- Anonyymi
Niin on surullinen siivo aamuisin.no odottakaa kun saatte yhdeksän ympäristötarkastajan seuraksi kompostitarkastajat.mitä noin monta ympäristötarkastajaa oiken tekee.kyllä kolmellakin pärjäis tämän kokoinen kylä.toimiiko hyväveli ja toimii tuossakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322295- 792168
- 951976
- 361793
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301360Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329