Nalle rakkaudelle terveiset

Sinne vammaisten työ pajaan :) Olet rakkaus.
5262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nalle on fendaris :)

Äänestä
  • Ootko ap turusta koska siellä toimii fendari

    Äänestä

Olet todella harhainen, koska nalle tai hehku eivät täällä ole. Ja nalle rakastaa sitä hehkuaan yli kaiken.

Äänestä
  • Nalle älä sano noin saat maata kanssani niin paljon kun haluat :( mutta hehku ei ole sulle oikea 🥴🥴🥴

    Äänestä

Nyt suut suppuun ja lopetatte heti. Epäkohteliasta sanoilla raiskaamista!!!!!!!!!
Työpaja on yhdyssana!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sinne vammaisten työ pajaan :) Olet rakkaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu