Nähhtiin taas EU äänestyksessä

Demareilta ei rahat lopu! Ollaan sitten kotimaassa tai maailmalla, mutta heillä onkin käytössä sitä ei kenenkään rahaa jota voi jakaa täysin surutta.
"nyt ei pihistellä"
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mites persutrolli, tää liittyy Suomen Keskustaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Demareilta ei rahat lopu! Ollaan sitten kotimaassa tai maailmalla, mutta heillä onkin käytössä sitä ei kenenkään rahaa jota voi jakaa täysin surutta.
"nyt ei pihistellä"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu