Kun palsta oli kiinni? Itse luin iltasanomia ja googlailin miehen nimellä ikävissäni. Paha palstariippuvuus, myönnän.
Oliko kellään muulla vieroitusoireita eilen
Anonyymi-ap
12202
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei nyt pahemmin. Pieni harmitus kun jäi keskustelut kesken monen kanssa sen takia.
Palstan taso on sitä, että miten se edes voi harmittaa.
.
SDP:n ÄäriVasemmistolla/Kommunisteilla +MyrkynVihreillä +Kepuli-Raukoilla ja Kallis-Harkimolla, On Ollut VieroitusOireita , Koko Vaalien Jälkeisen Ajan !
Ne Piehtaroi VaaliTappion Romahdus-Krapulassa eikä ne siitä Parane !
.
On täällä suon seassa niitä hyviäkin tapauksia.
Katoin kyllä välillä toimiiko, mutta oli muuta tekemistä ja hyvin meni ilmankin.
Sen verran oli harmitusta, että ei saanut lukea näitä juttuja. Ikävöinti oli kuitenkin läsnä. Uutisia lueskelin ja sit nukahdin.
Minä tein yhdistelyjä minun etunimi + hänen sukunimi googleen. Ei oikeasti ollut mitään kun uutiset oli luettu ja tv:ssa ei mitään kivaa.
Mä en ollu lukenu uutisia aikoihin, niin oli ihan jees lukee välillä niitäkin. Öh, saaks kysyä, miks teit niitä nimiyhdistelmiä tuolla tavalla? Tietysti jos teillä on sama sukunimi, niin sit ymmärrän, mutta jos ei oo, niin....?
Palsta kosahti aika lähellä nukkumaanmenoaikaa joka tapauksessa, joten ihan ok oli käytännössä. Silloin ensimmäisen kerran kun palsta oli nurin, niin tuli kyllä vähän orpo olo.
Tasan kympiltä kosahti. Olin paikalla. Aika aikaisin nukut perjantaiksi.
Ei viikonpäivällä ole minulle väliä. Nukkumaanmenoaika on melko lailla sama päivästä riippumatta. Herään yleensä viiden maissa aamulla joka aamu (kyllä, myös sunnuntaisin) ja siitä syystä alkaa väsyttää jo ennen kymmentä.
Vähän ärsytti, kun koitin just lukea kirjoituksia tuolloin ja vastaillakin. Mutta selvisin hengissä. 😁