Puuttuuko pihasta auto etkä huomannut aamusta. Missä sitä ollaan oltu, Jumalniemen rampilta Risman Alkoon ja takasin lähtöruutuun.
Auto suistui Räiskintieltä Kotkassa, väsytti ja kääntyi katolleen
3
329
Vastaukset
- Anonyymi
Lauantaina iltapäivällä autoilija törmäsi kaiteeseen Kotkan Hakamäessä. Poliisi epäilee naisen syyllistyneen törkeään rattijuopumukseen ja liikenneturvallisuuden vaarantamiseen.
Hakamäki on Prisman Alkon takana, ellei muistu mieleen. - Anonyymi
Lidl Alkoon mentäessä Jumalniemen rampilla ramppi mutsin kiihdytysajot ettei StElmo ja lonkero pääse loppumaan. Uunon kartturi.
- Anonyymi
Kerrostalon parvekkeella syttyi tulipalo Kotkan Karhuvuoressa myöhään perjantai-iltana. Tuli oli irti kolmikerroksisen talon toisen kerroksen parvekkeella.
Kymenlaakson pelastuslaitos sai palon nopeasti hallintaan,
Räskin Bewrly Hellsissä sytytiin perjantaina perinteiseen janon sammuttamiseen, jano sammui oluella, viinillä ja siitsukalla. sammui lauantai aamuksi Battery Energyllä ja Buranalla. Ja eikun etätöihin maananataina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1674949Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621565- 121519
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211411Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91153Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.951037Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit40967Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249298925- 151824
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279747