En tiedä enää mistään mitään.

Olen aivan sekaisin eikä minulla ole edes sinua 😖😞
5256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sama vika täällä yhdellä naisella. 🙃

Äänestä

Sama täällä. Luulin, että välimatka auttaisi asiaa. Paskat se mitään auttanut, vielä enemmän vain pyörit päässäni.

- K

Äänestä

Sydämeni ja ajatukseni ovat luonasi , jos olisit hän.

Äänestä

Näin kaikki loppuu aikanaan.

Äänestä
  • Onko pakko jos ei taho?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen aivan sekaisin eikä minulla ole edes sinua 😖😞

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu