Kun kuitenkin haluat?
Miksi mies et vihjaile
Anonyymi-ap
36833
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 36
Vanhimmat
Olet blokannut. Vihjailin kyllä silloin kun vielä voin.
Ei ole kyllä vihjaillut yhtään mitään.
Miehet ei vaan vihjaile...
Isot tissit
Haluisit ne käsiis kun istuisin sun sylissä😊
No mikä nottei.
En halua enää vihjailla vaan otta suoraan syleilyyn.
Voisin joutua vaikka syytteisiin.
No niinpä. Pitää olla varovainen ettei tuu syytteitä.
Olen aikuinen nainen.
Joku ainakin vihjailee jotain. Hän on kyllä älykäs ja pidän hänestä.
Vain idiootit harrastaa vihjailua.
Toivo on kadonnut, kukaan ei tiedä missä se/hän on?
Ja sähän et halua? Voishan sitä vihjausta tulla sieltäkin tänne suuntaan. Sulla paremmat mahikset siihen laittoon.
Jos riskeeraa kaiken voi jäädä palkinnotta, siksi minä en ota riskejä pelkällä vihjailuilla.
Ei se riitä että haluan naisen. Hänen pitää myös haluta minut. m>n
Haluat siis nyt sen kikke kuvan?
Tietenkin höpsykkä, kuinka muuten osaisin yhdistää viestinnän kasvoihin
Vihjailen vaan en aina ymmärrä antaa.
Mitä pitäs vihjailla ja kelle ja kenen mun ei ainakaan tartti kun on poikamiehenä ja parisuhteessa si taas omalla kohdallani se on ollu enämpi naisen omista haluista ja jaksamisesta kiinni
Tulisitko luokseni rakas nainen?
Voin tullakkin. Minne?
Tulisin jos olet hän?
Hänen luoksensa tulisin, jos vain pyytäisi. 💔
All hope is gone !
Haluan edelleenkin, nyt vaan tilanne meni entistä hankalammaksi. Ei tää juttu tuu vissiin koskaan etenemään...
Kauniille nuorelle naiselle
No mikä meni hankalaksi?
Oli ihana nähdä hänet, olisin halunnut paljon enemmänkin kuin vain pari sanaa jutella. Tää vaan menee hankalaksi nyt. Silti mitään en niin halua kuin häntä vaan.
Naiselle, mieheltä.
Mitenkä menee hankalaksi. Mikset sanonut muuta kuin pari sanaa
Tuntuu vaan niin siltä ettei hän pidä yhtään minusta. Aiemmin hän halusi jutella vaikka mitä kanssani, nyt sitten lähinnä katse maassa vaan.
Haluan häntä niin paljon.
Kauniille nuorelle naiselle
No tämä on ihan sun oma homma, miten kerjäily kirjeitäs lähettelet, miestelet. Minä en tunne velvollisuuksiasi, ei sun auta mainostella.
T.kato, kyttät
KYTÄT!!!!!!!!!
TÄTÄTÄTÄTÄTÄTÄTÄT!!!!!!!!
haista paska
https://m.youtube.com/watch?v=gz7kjQ9sfSk
Tää koko juttu tuntuu menevän nyt pieleen. Ja kaikista pahinta on se että oon pahoittanut nuoren naisen mielen. Vaikka mitään konkreettista ei ookkaan tapahtunut, huomasin hänestä sen vaan. En enää edes tiedä mitä pitäis tehdä....
Miksi pitää vihjata.eikö voi puhua suoraan. Varsinkin jos haluaa, että toinen lopettaa ympärillä kiehnäämisen tai jos on halua tehdä jotain energialle. Joka voi olla hiipunut jo.
Minua on jo varoitettu ja en tiedä kenen toimesta.
Pahat pojat on jo tilattu.
Sivusta totean. Paha mieli, joka voi yhä paheta? Ei houkuttele, pelkää mielummin enemmän aina pahinta kaikessa. Tällaisissa tilanteissa ollaan aina herkillä (puolesta/vastaan?). Siksi ulkoistaa mielummin itsensä, kuin haastaa toista. Väärin ymmärtämisen riski voi olla suuri, jollei toista riittävästi tunne.